İstanbul Kartal bilgisi olan yardım eder misiniz il içi

Kodla Büyü

bil5587

Üye
Merhaba arkadaşlar. Ataşehir'de çalışıyorum. 6 yılım doldu. Temmuz ayında il içinden kartal seçebiliyor muyum.
Başvurular esnasında şehir dışında olabilirim dönüşüm de bayagı masraflı olur bilet fiyatlarından dolayı. Sistem üzerinden başvuru yeterli midir. Gelmem gerekir mi İstanbula.
Kartal yakacıkta ortaokullar hakkında hatta isim isim bilen varsa bilgi verebilir mi. Norm fazlası olma ya da atanamama durumum olur mu.
Yakacık civarında 2 yaşa uygun kreş bilen var mı.
Çok teşekkür ederim

il içi isteyebilirsiniz 3 yıl ı geçmişsiniz.
Gelmenize gerek yok ılk adım ıcın ama ilişik kesmeniz için geleceksiniz.(tabi vekaletle de oluyor bu işler.)

Merhaba arkadaşlar. Ataşehir'de çalışıyorum. 6 yılım doldu. Temmuz ayında il içinden kartal seçebiliyor muyum.
Başvurular esnasında şehir dışında olabilirim dönüşüm de bayagı masraflı olur bilet fiyatlarından dolayı. Sistem üzerinden başvuru yeterli midir. Gelmem gerekir mi İstanbula.
Kartal yakacıkta ortaokullar hakkında hatta isim isim bilen varsa bilgi verebilir mi. Norm fazlası olma ya da atanamama durumum olur mu.
Yakacık civarında 2 yaşa uygun kreş bilen var mı.
Çok teşekkür ederim
Hangi okullar hocam? Norm fazlası olma durumunuzu belirleyen çok etken var, öncelikle kaç saat dersiniz olacak ona bakmanız gerek.

Geri