İstanbul'a Tayin İsteyecekler Buraya

Kodla Büyü
klebsiella' Alıntı:
bilogt55' Alıntı:
55 istanbul gelir mi acaba
İl dışı biraz zor hocam ama bu sene dersimiz zorunlu oldugu için kontenjan artabilir..
İstanbul meb in geçen hafta yayınladığı listede bizim branşta 771 tane norm açığı görünüyordu. il dışına kaç tanesini açacaklarına bağlı. Branşımızdaki öğretmenlerin puan durumlarını bilmediğimiz için tahmin yapmak güç ama il dışına 100 ve üzerinde açarlarsa geleceğinizi düşünüyorum.

96 puan tef bende düşünüyorum ama hala kararsızım.hangi ilçeleri yazayım bilemiyorum.. :?:

İstanbul yazarken dikkat etmek gerekiyor,ev kiraları çok fena el yakıyor en iyisi kira öder gibi buradan ev almak galiba :|

pendik düsününenler olursa özel mesaj atabilir ben pendikden gebzeye gecmeyi düsünüyorum okullar hakkinda bilgi verirdim pendik isteyenlere

klebsiella' Alıntı:
İstanbul yazarken dikkat etmek gerekiyor,ev kiraları çok fena el yakıyor en iyisi kira öder gibi buradan ev almak galiba :|
Semtine dairesine göre değişiyor ama ailece oturulabilecek bir çevrede ev kiralamak için aylık 550-600 TL yi, satın almak için de 150 000 TL yi gözden çıkarmanız lazım. Üst sınır hayal gücünüze kalmış.

İstanbulda en kral okul ile en varoş okul arasında ekonomik yönden hiç bir fark yok. İki tip okulda da öğretmen olarak çok yıpranıyorsunuz. Mutlu olmanız evinizin olup olmamasına bağlıdır. Ev kiralasanız 700-800 den başlar. Satın almaya kalksanız 2+1 ler bile 200 bin tlden başlar.

beninde 101 uskudar sisli sariyer istiycem iliciyle ve esdurumuyla isallah cikar yarebbimmmmmm

1 acıbadem türk telekom
2 ilhami ahmet örnekal
3 sosyal meskenler
4 capitol ortaokulu
5 üsküdar ata
6 reşat nuri güntekin ortaokulu
7 yeşilbahar ortaokulu
8 kazım karabekir ortaokulu
9 erenköy ortaokulu
10 hakkı değer
11 mustafa mihriban boysan ortaokulu
12 halil türkkan ortaokulu
13 melahat şefizade ortaokulu
14 bostancı atatürk
15 fuat baymur ortaokulu
16 selami ali ortaokulu
17 selimiye ortaokulu
18 ümraniye merkez imam hatip ortaokulu
19 selçuk ecza
20 mehmet akif imam hatip
21 orhan veli
22 şehit öğretmen yasemin tekin
23 üsküdar imam hatip
24 üsküdar atatürk
25 üsküdar mehmetçik

puan 70

İstanbul isteyecek arkadaşlar puanlarını gözüne kestirdikleri okulları yazarlarsa bizde tercihleri eleyelim :)

Ben de İstanbulu yazmayı düşünüyorum ama kira gözümü korkutuyor.Şimdiden ev arkadaşı arayan veya ev arkadaşı olmak isteyen varsa beni listesine hemen yazabilir ya da ben yazayım.Hatta ona göre ilçe tercih edeceğim İstanbuldan....

arkadaşlar benim sayfada mı hata var anlamadım? benim sayfada 450 den fazla okul gözüküyo istanbulda..
ve millet 70 le acaba gidermiyim diyor? ben anlamadım bu işi.. 70 le 70 takla ata ata gidersin yav...
benim puanım daha düşük ben kendime bile garanti diyorum.. ben mi yanılıyorum??

lemmings' Alıntı:
arkadaşlar benim sayfada mı hata var anlamadım? benim sayfada 450 den fazla okul gözüküyo istanbulda..
ve millet 70 le acaba gidermiyim diyor? ben anlamadım bu işi.. 70 le 70 takla ata ata gidersin yav...
benim puanım daha düşük ben kendime bile garanti diyorum.. ben mi yanılıyorum??
aynen öle hocam bendede öle 400 küsür yer var 70 ler iyi yerler gider bakma öle dediklerine

merhaba arkadaşlar;
ben istanbulda Alibeyköy end. meslek lisesinde çalışıyorum..İstanbula tayin isteyecek varsa düşünebilir.
Ayrıca kiralar abarttığınız kadar yok..400-700 arası değişiyor.
başka sormak istediğiniz varsa sorabilirsiniz.

Beylikduzu Buyukcekmece civari icin bilgi verebilirim. sunu soyleyeyim; esenyurtun bircok okulundan uzak durun...

Küçükçekmece yazmayı düşünüyorum sıralamada yardımcı olursanız sevinirim.Beyoğlu E.M.L
içinde görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.Tek maaş için uygunmudur acaba buralar.

KÜÇÜKÇEKMECE 748892 Gülten Özaydın Ticaret Meslek Lisesi
KÜÇÜKÇEKMECE 745939 TOKİ Halkalı Güneşparkevleri Ticaret Meslek Lisesi
KÜÇÜKÇEKMECE 973111 Şehit Binbaşı Bedir Karabıyık Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Gülten Özaydın eski okulumun orda.Geçen yıl açılan yeni okul.Fiziksel olarak çok güzel ama bu sene 9 ve 10.sınıflar olacak sadece.
Güneşparkevleri Ticaret meslek lisesi halkalı etapların içinde gayet güzel bir okul.
Bedir Karabıyık ise sefaköy çınaryolunda.Diğer iki okula göre eski bir okul.

İlk ikisinden biri gelirse Atakentte oturabilirsin..Bedir Karabıyık olursa Sefaköyde oturman gerekir.Şimdilik diyebiliceklerim bunlar hocam.Bol şans.

Çok teşekkür ederim hocam ev kiraları konusunda fikriniz var mı acaba? Hocam bir de Beyoğlu hakkında fikrinizi alabilir miyim

Hocam Atakentte 1+1 ler 550-600 den başlar.150 lira civarı aylık aidatları vardır.Sefaköy daha uygundur kira yönünden ama araban yoksa git gel otobüs çilesi biraz zor.Ama yakın sonuçta.Beyoğlu hakkında bir yorum yapamıycam hocam çünkü bilgim yok oradaki okul hakkında.

avy' Alıntı:
Çok teşekkür ederim hocam ev kiraları konusunda fikriniz var mı acaba? Hocam bir de Beyoğlu hakkında fikrinizi alabilir miyim
Hocam beyoğlunu idareye sordum 5 normaçığı var hiçöğretmen yok okultadilat olupyenileniyor GElenlerden biri bölümŞefi olacak dediler cazip geldi

serbay2' Alıntı:
Hocam Atakentte 1+1 ler 550-600 den başlar.150 lira civarı aylık aidatları vardır.Sefaköy daha uygundur kira yönünden ama araban yoksa git gel otobüs çilesi biraz zor.Ama yakın sonuçta.Beyoğlu hakkında bir yorum yapamıycam hocam çünkü bilgim yok oradaki okul hakkında.

Ev fiyatları gözümü korkuttu doğrusu, kararsızım.

Geri