İSTANBULDAKİ FORMATÖRLÜK GÖREVLENDİRMELERİ İPTAL ...

Kodla Büyü
hocam emeklerinize sağlık. inşallah şu zorunlu tamircilikten ve kimsenin kalmadığı saaatlerde okulda kalmaktan kurtuluruz. bizim de evde küçük çocuklarımız var yollarımızı gözleyen. yazık günah değil mi..

sefa hocam görüşmenizde paylaşmış olduğunuz ist. resmi yazıyı asıl referans olarak sunmayın, eğer onu öne çıkarırsanız büyük ihtimalle sizinle alakası yok içinizi ferah tutun diyip kapatabilirler konuyu. Asıl olarak dersin gerekliliğinden, ilköğretim ve lisede zorunlu olması gerektiğinden ve sağlayacağı faydalardan bahsederseniz daha iyi olur. Üniversitede tüm bölümlerde zorunlu olan bir dersten bahsediyoruz, önemsiz olsaydı üniversiteler bu dersi koymazlardı müfredata. bilgisayar ve bilişimle ilgili mühendisliği dahil bir çok bölüm var üniversitelerde. Bunları da sözlü olarak ve rapora eklerseniz iyi olur kanaatindeyim.
Kolay gelsin diyeyim. Umarım görüşme olumlu geçer.

haklısınız ozgur hocam , destekliyorum sizi...!!!
önemli olan tüm sorunlarımızı iletmek
ve tüm sorunlarımızı çözecek bir formul buldurmak....

Ankaradan merhaba arkadaşlar
Bugün MEB kros yarışması vardı tek yarışcı bendim
yarın tüm gelişlemleri insternet sitemize"www.egitimsozsen.org" koyacağım
Siz MEB ten habersiz , MEB sizden habersiz..................

Ankaradan merhaba arkadaşlar
Bugün MEB kros yarışması vardı tek yarışcı bendim
yarın tüm gelişlemleri insternet sitemize"www.egitimsozsen.org" koyacağım
Siz MEB ten habersiz , MEB sizden habersiz..................

sefa hocam, yazının dışında birebir görüşme yapma imkanı buldunuz mu acaba, yapmışsanız içerik neydi, tutumları neydi bilgilendirirseniz seviniriz..

İstanbul Valiliğinin, 31/10/2011 tarihinde Geçici görevlendirmeler konulu talimatları doğrultusunda geçici görevlendirmeleri sona eren şube müdürlerinin görev süresi uzatılmadı. Bağcılar, Beyoğlu, Fatih ve Şişli ilçelerinde geçici görev süreleri dolan şube müdürleri asli görevlerine döndüler. İstanbul Valiliği okul/kurumlara göndermiş olduğu talimatın arkasında durarak bundan sonrada geçici görevlendirme süreleri dolan yönetici ve öğretmenlerin asli kadrolarına döneceği bu uygulamadan anlaşılmıştır

İstanbul Valiliğinin, 31/10/2011 tarihinde Geçici görevlendirmeler konulu talimatları doğrultusunda geçici görevlendirmeleri sona eren şube müdürlerinin görev süresi uzatılmadı. Bağcılar, Beyoğlu, Fatih ve Şişli ilçelerinde geçici görev süreleri dolan şube müdürleri asli görevlerine döndüler. İstanbul Valiliği okul/kurumlara göndermiş olduğu talimatın arkasında durarak bundan sonrada geçici görevlendirme süreleri dolan yönetici ve öğretmenlerin asli kadrolarına döneceği bu uygulamadan anlaşılmıştır.
www.memurlar.biz

bizi formatörlük görevlendirmelerine mahküm edenler utansın.
bu kadar öğretmenle insan ve aile ile kendi tutarsızlıkları yüzünden dalga geçiyorlar
başta öğretmenlerin dersleri kaldırılıyor işte sizler formatörsünüz deniyor sonrada ders saatlerinin kaldırılmasına tepki gelmeyecek kıvam oluşturulunca şimdide formatörlükler iptal deniliyor
yahu bu devlete Allah akıl fikir ihsan etsin diyorum artık anlayana
bu kadar insan boşuna mı en yüksek puanlarla öğretmen oldular
okullarda dalga konusu yapılıyorlar
bakanlığımıza duyurulur.

Vallah arkadaşlar ben bir dilekçe yazdım Son günderdikleri Norm fazlası yazılarına yönelik . Topu
onlara attım nasıl isterlerse öyle oynasınlar diye .
MEM Gittim hocam biz ne olacağını bilmiyoruz dediler...
MEB gittim topu herkes bir birine attı..

Bende dilekçe yazdım nasıl isterseniz öyle oynayın dedim . Nasıl sa elinizde oyuncak olduk...

Vallah özgür hocam memnun olan kitle baya fazla rahatsız olan ise sen ben gibi 200- 300 kişi
işin sorun nereye varır bilemem . Ama dersleri geri alamazak baya bir sıkıntı çekeceğimiz
kesin.
Biri uydurmuş nerden uydurmuşsa
Rerhber öğretmenlik gibi
Rehber bilişim teknolojileri öğretmeni diye
Buna inanan kitle çok büyük bir kitle
zümre toplantılarında bile millet kendini bunun la avutuyor yaw ...

Bu konuda rahatsız edeceğimiz tek yer TTK ile personel genel müdürlüğü
başka çaresi yok
Biri norm düzenliyor biride ders ile ilgileniyor..

mfk' Alıntı:
faruk8542' Alıntı:
mfk' Alıntı:
faruk8542' Alıntı:
sefatetik' Alıntı:
Arkadaşlar yazıda gecici görevlendirmelerin iptal edilmesi diyor. Kişinin asli görevine dönmesi denilmektedir. Bizim asli görevimizde öğretmenliktir. Dolayısıyla Bilişim teknolojileri öğretmeni olarak görev yapacağız ama norm varsa . O da yok o zaman abbas yolcu kısacası....

Formatörle alakası yokki bu durumun. öğretmen görevlendirmesi yani kendi okulu dururken başka okula görevlendirilenlerden bahsediyor.

bu yazının neresinden bakınca anlaşılıyor sizin söyledikleriniz anlamadı ben.

görevlendirme süresi dolan personelin görevinden ayrılarak asli görevine dönmesi...lafından çıkıyor

"asli görev olan öğretmenliğe geri dön ameleliği bırak diyor yani" böyle bişey meb dermi sence o kadar salakmı

MEB O KADAR SALAK MI? BİLMEM! İLAHİ SİZ.

gördük meb o kadar salakmıymış noldu hani bütün görevlendirmeler iptaldi. hani özür durumu yoktu.. yaw ne panik adamlarsınız.

Geri