istanbullu arkadaslar z.mustafa dalgic mes.ve.tkn

Kodla Büyü
B

bulutkral

Misafir
stanbullu arkadaslar z.mustafa dalgic mes.ve.tkn and. Lisesi hakkinda bilginiz varmi bi yorum alabilirmiyim..tayin oraya cikti..

Bu araştırmayı tayin istemeden önce yapmanız gerekiyor muydu?

DaMieN' Alıntı:
Bu araştırmayı tayin istemeden önce yapmanız gerekiyor muydu?

aynen :)

okulu bilmem ama çevresi fena değil. Okul ben liseye giderken sıkıntılıydı sonraki yıllarda düzelmiş diye duymuştum ama şimdi ne durumdadır bilmiyorum.
okula yakın yaşayabilecek yerler mevcut ama kiralar pek ucuz değil.

Hocam arastirmayi yaptim Zaten ev durumuna gore yazdim.burda da tsyin doneminde bicok sey sordum 40 tercihde istanbul hangi birini detayli arastiriyim ayrica cvp vermeyedebilirsiniz.

Cevap verip vermemek değil mesele. Okul yaşantınız dolayısıyla kişisel yaşantınızı yani herşeyinizi etklileyecek bir durum tayin. Evet gerekirse kaç tercihiniz varsa araştırmanız gerekir bana göre. Ben sadece fikrimi söyledim o kadar...

DaMieN' Alıntı:
Cevap verip vermemek değil mesele. Okul yaşantınız dolayısıyla kişisel yaşantınızı yani herşeyinizi etklileyecek bir durum tayin. Evet gerekirse kaç tercihiniz varsa araştırmanız gerekir bana göre. Ben sadece fikrimi söyledim o kadar...
Sonuna kadar katılıyorum...yarın sıkıldım ben eski yerime dönErim diyemesini. .3 yıl çekmek zorundasın ki 3 yılın sonunda süreç tekrar sıkıntılı...tayin konusu ince eleyip sık dokunacak bir mesele..hafifliği götürmez

Ya kardesim bilginiz varsa soyleyin yoksa kimse sizi zorlamiyor benim ne durumda nereyi nicin yazdigim hakkinda bilginiz yok kardesim herseye muhalefet olmayin varsa bilginiz vermek istiyosaniz verin yoksa kimse sizi zorlamio

Arkadaşlar bir sorum olacak sizlere, il içi ve il dışı özür isteyenlere aynı okullar mı açılıyor?

Geri