iTALC sınıf yönetim programı--Yardım

Kodla Büyü

taner2309

Aktif Üye
Arkadaşlar ben bu programı uzun zamandır kullanıyorum.Oldukca güzel ve ücretsiz bir yazılım.Kullanmak isteyip de beceremeyen arkadaşlara da yardımcı olmaya çalışırım.Şunu sormak istiyorum.Bu program bende şu an problemsiz çalışıyor ama sadace kendi ekranımı öğrencilere göstermek istediğimde "bağlantı kuruluyor diyip kalıyor öyle.ama diğer butun özellikleri gayet guzel çalışıyor.Acaba ne kaynaklı olabilir.Yardımcı olabilecek varmı acaba?

Windows altında mı kullanıyorsunuz? Birde program Türkçe mi? Niye derseniz türkçesini ben yazdım inşallah sorunsuz çalışıyordur dil desteği :D Hatta bende bir iki sorayım. Ben linux altında kullanıyordum orda anahtar oluşturma işlemi vardı konsoldan falan windowsta da aynı işlem var mı anahtar oluşturup öğrenci pclerine kopyalama gibi falan, hiç windowsda kullanmadım merak ettim şimdi.

nosTRa' Alıntı:
Windows altında mı kullanıyorsunuz? Birde program Türkçe mi? Niye derseniz türkçesini ben yazdım inşallah sorunsuz çalışıyordur dil desteği :D Hatta bende bir iki sorayım. Ben linux altında kullanıyordum orda anahtar oluşturma işlemi vardı konsoldan falan windowsta da aynı işlem var mı anahtar oluşturup öğrenci pclerine kopyalama gibi falan, hiç windowsda kullanmadım merak ettim şimdi.
WİNDOWS ALTINDADA TÜRKÇE OLARAK ÇALIŞIYOR HOCAM.gENE ANAHTAR KOPYALAMA OLAYI VAR TABİ

ben bu programı kurdum ama diğer bilgisayarları ekleymedim. Nasıl oluyor bilgisayar eklemek ? Yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler.

Geri