İzmir alsancağı bilen arkadaşa ihtiyacım var çok acilll

Kodla Büyü

bahhele

Süper Üye
Süper Üye
şehir dışından hafdta sonu için alsancakta bi polikliniğe gidicem.fakat çok bilmiyorum izmiri.Otogardan alsancak şair eşref bulvarına gitmek için kaç numaralı arabaya binmem gerekir ve nerde inicem? haritadan baktım ama hem alsancak dio adres hem haritada konak olarak görüyorum yakın çevresini.Kafam karıştı

Otogardan alt katta dışarıda hem minibüsler var hemde otobüsler var.Sanırım minübüsler tam merkeze giremiyor.Sen ordan konak tarafına giden bir otobüse bin ve İzmir fuarının Lozan Kapısında in.Yada Dokuz eylül üniversitesi Rektörlüğü dersen orda indirirler.Yaklaşık 6 yıl oldu izmirden ayrılalı şuan hatrımdakiler bunlar..

Hocam Bornovadan 62ye binip alsancakda cami durağında inince Şair eşref paşanın ortasında inmiş oluyorsunuz. Haritadan bakarsanız Nevval salih işgören devlet hastanesinin hemen arkasındaki cami. Bu dediğim bornova meydandan ve 8 yıl öncesine göre tarif, otogardan tam bilmiyorum. Değişiklik olmuş olabilir. Güncel bilgi birazdan gelir :))

:)) yaw bana günceli lazım arkidişlerim.randevuya geç kalıcam aksiyona gerek yok :lol: aksiyonu randevudan sonra yaşarım sorun deil..teşekkürler bekliyorum güncel cevapları

dipnot:eek:togar :mrgreen:

hocam hiç otobüsle filan uğraşma.benden sana tavsiye otogarda dolmuş taksiler var.sarı renkte taksiler ama normal taksi değil dolmuş taksi.bunların ücretleri aynı dolmuş gibidir.3-4 lira bişidir.otobüsle uğraşmam ben sizin yerinizde olsam.otogardan direk hem konağa gideni var hem de alsancağa.kaldı ki taksici arkadaşlar sizi gideceğiniz yerin nerdeyse kapısında indirir.her durakta durmadan hızlı ekonomik ve rahattır.dolmuş taksilere sorun otogardaki.

Taksi tutun hocam.Binmeden önce pazarlık edin.20 tl'ye bile götürebilir taksiciler. Kestirmeden otomobil ile gitmek kolay çünkü

bilgisayarmax' Alıntı:
hocam hiç otobüsle filan uğraşma.benden sana tavsiye otogarda dolmuş taksiler var.sarı renkte taksiler ama normal taksi değil dolmuş taksi.bunların ücretleri aynı dolmuş gibidir.3-4 lira bişidir.otobüsle uğraşmam ben sizin yerinizde olsam.otogardan direk hem konağa gideni var hem de alsancağa.kaldı ki taksici arkadaşlar sizi gideceğiniz yerin nerdeyse kapısında indirir.her durakta durmadan hızlı ekonomik ve rahattır.dolmuş taksilere sorun otogardaki.

dolmuş taksi olayını çok sevdim.kaldımı bunlardan yaa? bunları korsan die trafikten almıyolarmı :lol: çok saolun

Geri