İzmir İçin 2014 Tayin Paylaşımları-Puanlar

Kodla Büyü

Internet

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Biliyorrum daha 2 ay var ve daha önce de açılmuş başlıklar var,
hiç bilmediğim bir bölge ve puanları değişik vermişler.
İzmir merkez değil, ilçelerinde uzak mekanlarından biri olan Ödemiş Torbalı Tire Kiraz Bayındır'a tayin için puanlar nedir?
120 Puan sınırının altında mı olur yoksa daha yukarılarda mı?

izmir isteyenler denizi ve merkez bölgeleri için istemekteler, benim öyle bir derdim yok, onlarla yarışmıyorum.
düşüncelerinizi alayım.

Internet' Alıntı:
Biliyorrum daha 2 ay var ve daha önce de açılmuş başlıklar var,
hiç bilmediğim bir bölge ve puanları değişik vermişler.
İzmir merkez değil, ilçelerinde uzak mekanlarından biri olan Ödemiş Torbalı Tire Kiraz Bayındır'a tayin için puanlar nedir?
120 Puan sınırının altında mı olur yoksa daha yukarılarda mı?

izmir isteyenler denizi ve merkez bölgeleri için istemekteler, benim öyle bir derdim yok, onlarla yarışmıyorum.
düşüncelerinizi alayım.
Ödemiş, Torbalı , Bayındır veya Kiraz ilçelerinde ailesi yaşamakta olup, tayin istemek isteyenler olamaz mı? :)
Bir de İzmirli olup İzmir'i isteyenlerin sayısı da oldukça fazla ki çoğu tanıdıklarım İzmir'in uzak ilçelerini de isteyecek durumdalar...veya başka il.... Aydın, Manisa vb...
Sanırım sizin de, İzmir'in merkezini veya deniz kıyısını isteyebilecek oldukları konusunda, düşüncelerinizin odaklandığı nokta olabilecek olan; 3 haneli puanlara ulaşıp geçmiş olup, İzmir'i yazmazsam puanıma yazık olabilir diye düşünenler de olabilir 8)

geçen yıl ortaokulların bolluğu ile puanları 95 kadar düşen ilçeler,
bu yıl inşallah 100 puanın çok üstünde olmazlar.

bu yıl ne olacak siyasetin etkisi ile ders ve açılan tayin sisteminde bir değişim olacak mı?
süpriz beklemeli miyiz?
belli mi olur? 3 sene önce olduğu gibi bir ildışına müthiş kadro açılır mı?
kulağı ankarada olanlar, izmirin ilçelerine tayin isteyecekler? yazın lütfen.

Torbalı bir memur için ideal bir yer. Her yere ulaşımı yakın ve şehrin sıkışıklığını da yaşamıyorsun.
Şu anda istanbuldayım. İzmir'i hersene olduğu gibi yine gözliycem. Güzel yerler açılırsa eşimle birlikte tayin istiycez.
Geçen sene çok kötü okullar açıldığından istememiştim. Bu sene 142 puanım var şu anda. Herkesin gönlünce olsun.

140 puanım var bende izmir istiyorum 2 yıldır düzgün yerler açılmadığı için isteyemedim bu sene açılırsa isteyeceğim. herkesin hakkında hayırlısı.

il içinden nereler açılmış izmirde yaşayan bir arkadaş paylaşırsa çok iyi olur bizde ona göre nereler açık görürüz.

İnternet Hocam başlığı baya erken açmasına rağmen gönderilen mesaj sayısı 2 elin parmak sayısı kadar. Yok mudur İzmiri isteyen yoksa sevinçten ağlayacağım resmen :D
Bu ara 107 puanım var biline :D :D

ferdison' Alıntı:
İnternet Hocam başlığı baya erken açmasına rağmen gönderilen mesaj sayısı 2 elin parmak sayısı kadar. Yok mudur İzmiri isteyen yoksa sevinçten ağlayacağım resmen :D
Bu ara 107 puanım var biline :D :D
Başvurular başladıktan sonra mesaj sayısı artış gösterir. Puanlar da 130'dan başlar büyük olasılıkla :idea:

Geçen sene 117 ile kapattı yanlış hatırlamıyorsam eğer. Elbette açılan okul sayısı ile de doğru orantılı...

Çılgınlar gibi okul açmazlarsa (sanmıyorum) 110 puanın altı biraz hayal....

şimdi zümrelerim ben izmir deyince merkez ve büyükşehir istemiyorum,
kenarda bir ilçe olsun yeter, izmir-merkez sizin olsun,
tüm genel olarak 80 ile kapatmış izmir, şimdi bu seneki ortaokul durumlarından dolayı sanırım yine 70-80 aralığında kapatır. ümidim o yönde.

DaMieN' Alıntı:
Geçen sene 117 ile kapattı yanlış hatırlamıyorsam eğer. Elbette açılan okul sayısı ile de doğru orantılı...

Çılgınlar gibi okul açmazlarsa (sanmıyorum) 110 puanın altı biraz hayal....

Şunu ekleyeyim tabi ki sadece ve sadece meslek liselerini kastettim burada. Diğer okullarla işim olmadı, olmaz da...

İzmir'e ben de yerleşmek istiyorduk. Ödemiş veya Bergama hoş olurdu. 107 puanla gidlir mi bilmiyorum

Zaman yaklaşıyor arkadaşlar yok mu başka puanını paylaşacak?
Diğer ankette izmire talep baya çoğunluktaydı ama sanırım puanları paylaşmak istemiyorlar.
Tercihlerimizi ona göre belirlerdik en azından.

Ödemişte açık var mı? çalışan arkadaşlar, meslek lisesinde var diye öğrenmiştim?

gelecek gün geldi yaklaştı, kimse paylaşım yapmaz, iş rekabete bindi çünkü.
yine de kimseyi umduğundan geri bırakmasın Allahım,

Internet' Alıntı:
Hocam kusura bakmada heryerde seni görüyorum sen izmire gitde bu mesajların bitsin artık

uzman35' Alıntı:
Internet' Alıntı:
Hocam kusura bakmada heryerde seni görüyorum sen izmire gitde bu mesajların bitsin artık

:++: hayırlısı ile hepimizin çıksın temennisiyle.

p5JqOha.jpg

İzmir....

Şahsi fikrim geçen sene tayin olamasaymışım bu sene kafayı yemiştim.

4 tane meslek lisesi var sadece...

Ben geçen sene eleye eleye 5 tane yazmıştım. 4. sıradaki okulum gelmişti 5 de tutuyordu ayrıca...

Şimdiden herkese kolay gelsin, Allah yardımcısı olsun. Sıkıntı büyük...

bu yıl puanlar nasıl olur geçen sene 9 tane meslek lisesi vardı buı sene 4 tane var geçen yıl 49 okul vardı toplam bu sene 47 okul var geçen seneye göre 3 okul fazla bu sene bekleyen sayısı geçen seneye göre daha azdır yüksek puanlılar gitmiştir.

Geri