İzmir - Kemalpaşa'da görev yapan arkadaş var mı?

Kodla Büyü

atakan_-_cesur

Site Gezgini
Kemalpaşa hakkında bilgi verebilecek arkadaş var mı acaba?
Ve aşağıdaki okullar hakkında bilgisi olan?

KEMALPAŞA 728294 80.Yıl Sütçüler Ortaokulu
KEMALPAŞA 715640 Ayşe-Hasan Türkmen Ortaokulu
KEMALPAŞA 728256 Damlacık Ortaokulu
KEMALPAŞA 728197 Dereköy Ortaokulu
KEMALPAŞA 727971 Halilbeyli Hatice Ali Katrancı Ortaokulu
KEMALPAŞA 728060 Kemalpaşa 75.Yıl Ortaokulu
KEMALPAŞA 757404 Kemalpaşa İmam Hatip Ortaokulu
KEMALPAŞA 728230 Kızılüzüm Ortaokulu
KEMALPAŞA 747890 Merkez Cumhuriyet Ortaokulu
KEMALPAŞA 727988 Ören Ortaokulu
KEMALPAŞA 728110 Örnekköy Şehit İncekara Ortaokulu

Kemalpaşa 75.Yıl Ortaokulu Merkez Cumhuriyet OrtaokuluKemalpaşa İmam Hatip Ortaokulu bu okullar merkez okul hocam diğerleri 3-10 km mesafede merkeze ama cumhuriyet öğrenci potansiyeli itibariyle en iyisi diyebilirim.

örnekköy kemalpaşaya 5 km fln bt sınıfı vardı p4 512mb ram fln serisinden. merkez cumhuriyette bt sınıfı yok diye biliyorum ama ders sayısı fazladır. damlacık ulaşımı zor bir yerde araba gitmez öğretmenler arabası olanlar ile ulaşım sağlıyor. ayşe hasan ulucaktadır. ulucak bornovaya yakın 20dk fln btsınıfı var diye biliyorum okulla iletişime geçin bence. ihl ortaokulu 75. yıl yeni yeni binaları olan okullar ama bt sınıfları hakkında bilgim yok merkezdedirler. halilbeyli oldukça uzakta turgutluya daha yakın diyebilirim.

nereden geldiğinize göre değişir hocam. 35bin fln nüfusu olan bir yer. eğitim ortalarda . izmir merkeze yakın olduğu için fazla gelişmiş değil. sanayi bölgesi olduğu için göç almış durumda. bornovada oturup git gel yapabilirsiniz yada kemalpaşada oturabilirsiniz. kemalpaşada doğalgaz geldi doğalgazlı kiralık ev bulunabilir.

kemalpaşa nüfusu 70 binin üzerinde şu anda. izmirin en gelişmiş ilçelerinden biridir. bornovada oturup git gel yapacağınıza kemalpaşada aynı paraya süper evde oturursun. izmire gezmeye gidersin araban varsa 15 dakka bornova.

Geri