İzmir Menemen ASarlık Nasıl bir yer?

• Konbuyu başlatan CosmoKRAMER
  • Başlangıç tarihi
Kodla Büyü
merhaba . benim de tayinim menemene cikti. asirlikta acik okul mu vardi? puan kacti hocam?

===========

Moderatör tarafında düzenlendi:
============

menemen"e ikimiz atanmiisiz =) menemenle ilgili arastirma yapmistim- moral bozmak gibi olmasin asirlik hakkinda iyi konusmuyorlar- gocle gelmis vatandaslarin yasadigi yermis

---------

CosmoKRAMER ve RüzgaraKarşı hocalarım;

o kadar kafanızda büyüttüğünüz kadar kötü değil. Asarlık menemen merkez değil. Bir BELDE. ama yaşamak için tavsiye ÇİĞLİ metro güzergahına yakın güzel yeni evler var. oralarda bir ev tercihiniz olursa hem merkezden uzaklaşmamış olursunuz. hemde rahatlıkla işe gidip gelebilirsiniz.

==========

Hangi okul hocam, menemende gidilecek en son yer asarlik sizi uzmek gibi olmasin ama..tepecikteki okullar 1 asarlik 2

branta' Alıntı:
Hangi okul hocam, menemende gidilecek en son yer asarlik sizi uzmek gibi olmasin ama..tepecikteki okullar 1 asarlik 2
hocam haykiran nasil bir yer? btr gorevlendirmelerini merak ediyorum? ulasim barinma nasil olur?

Re: Ynt: İzmir Menemen ASarlık Nasıl bir yer?

CosmoKRAMER' Alıntı:
80. yıl asarlık ortaokulu hocam
Hocam cok sabirli olman lazim duymucan gormucen karismican :)
Umarim kisa surede kurtulursun

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
branta' Alıntı:
hocam haykiran nasil bir yer? btr gorevlendirmelerini merak ediyorum? ulasim barinma nasil olur?
Hocam menemende merkezdeki liselerin hepsinde bilgisayarci yoktu, btr istersen cikar oralara. Haykiran bildigim kadari ile iyi bir yer ogrenci profili olarak, kalacak yer olarak menemende kalman gerekir,ozel aracla falan gidip gelebilirsin. Servis falan da ayarliyor ordaki ogretmenler galiba.

Izban ile gidip aktarma da yapabilirsin ama uzun zaman alir

branta' Alıntı:
Rüzgara Karşı'' Alıntı:
branta' Alıntı:
Hocam menemende merkezdeki liselerin hepsinde bilgisayarci yoktu, btr istersen cikar oralara. Haykiran bildigim kadari ile iyi bir yer ogrenci profili olarak, kalacak yer olarak menemende kalman gerekir,ozel aracla falan gidip gelebilirsin. Servis falan da ayarliyor ordaki ogretmenler galiba.

kendi okulumda btr isteyemez miyim? okula yeni bina yapiliyormus. bt sinifi olmaz muhtemelen. fatih projesinin de ne zaman gelecegini bilmiyorum.
eger baska okulda btr istersem sanirim kendi okulumda bilgisayar derslerine girmek zorundayim? bu sefer de bir cazibesi olmaz
menemen disinda bir yerde kalmak zor mu olur? karsiyaka ya da cigli...

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
branta' Alıntı:
Rüzgara Karşı'' Alıntı:
branta' Alıntı:

kendi okulumda btr isteyemez miyim? okula yeni bina yapiliyormus. bt sinifi olmaz muhtemelen. fatih projesinin de ne zaman gelecegini bilmiyorum.
eger baska okulda btr istersem sanirim kendi okulumda bilgisayar derslerine girmek zorundayim? bu sefer de bir cazibesi olmaz
Hocam karsiyaka ciglide rahat kalirsin izbanla gidersin ama ben yerinde olsam, menemende. Kalir ozel aracla gider gelirim kimsenin de agiz kokusunu cekmem, izbandi aktarmaydi can sıkar zamanlar.
Senin okulda lab yoksa btr vermezler hocam, merkezdeki bi lisede btr alir kendi okuluna da 2~e derse gider daha rahat edersin hocam, hergun kendi okulunda sıkilirsin zaten :)

CosmoKRAMER' Alıntı:
Okulun sitesindeki bilgilerden yola çıkarsak sınıflar 30 kişi civarında ki ben buna benzer bir okulda 50'yi görmüştüm. Alışkınım diyemeyeceğim çünkü insan alışamıyor, sadece dediğin gibi ister iistemez görmezden geliyosun ..
bu arada Diyarbakır'dan geleceğim için çok da yabancılık çekmeyeceğim anlaşılan :D :D :D
Hocam ben de mardinden gelmistim, menemende tam asarlik degil de yakin bir bolgede calsitim ogrenci profilini biliyorum az cok. Gerci artik 5~6 larda oldugu icin sanslisiniz. 7~8 lerde cikar asil sıkinti.

branta' Alıntı:
Rüzgara Karşı'' Alıntı:
branta' Alıntı:
Rüzgara Karşı'' Alıntı:
branta' Alıntı:

Hocam karsiyaka ciglide rahat kalirsin izbanla gidersin ama ben yerinde olsam, menemende. Kalir ozel aracla gider gelirim kimsenin de agiz kokusunu cekmem, izbandi aktarmaydi can sıkar zamanlar.
Senin okulda lab yoksa btr vermezler hocam, merkezdeki bi lisede btr alir kendi okuluna da 2~e derse gider daha rahat edersin hocam, hergun kendi okulunda sıkilirsin zaten :)
bakalim hocam bir gideyim de. 12 saat bt dersi var okulda. diger derslerle birlikte 24u tamamlarsam bt rehberligine hic bulasmam. ayrica btr istesem muhtemelen 2. okuldaki bt derslerine de beni sokacaklar. bu durumda 25 saat civari ders ve rehberlik gorevim olacak ve degmeyecek. 2. okula gideceksem sadece ders girmeye gitmek daha mantikli gozukuyor ...

Geri