İzmir'de Seminer Döneminde Kaçırılmayacak Ücretsiz Eğitim

Kodla Büyü
Sevgili öğretmen arkadaşlarım,

Sürekli gelişen ve değişen dijital öğrenme çağına uyumumuzu artırmak, için seminer dönemini valilik oluruyla verimli bir eğitimle geçirmek ve sertifika edinmek isterseniz sizi 11-15 Eylül tarihleri arasında İzmir’de yapılacak e-öğrenme için içerik geliştirme ve LMS (öğrenme yönetim sistemi) eğitimine bekliyoruz. Avrupa Eğitim Vakfı, Yaşar Üniversitesi, İzmir EBA İçerik Geliştirme Ekibi ve Gazeteci Çetin Altan MTAL işbirliği ile hazırlanan eğitimde:

- Eğitim tasarımı ilkeleri ve e-öğrenme içerikleri tasarlamanın temellerini öğreneceğiz,
- Açık kaynak kodlu ve en kapsamlı öğrenme yönetim sistemi olan Sakai kullanımını öğreneceğiz
- Aynı branştan meslektaşlarımızla birlikte derslerimizde kullanmak üzere e-öğrenme materyalleri hazırlayacağız.

Detaylar için sitemizi ziyaret edebilir, 7.09.2017 tarihine kadar katılım formunu doldurarak eğitimlere başvurabiliriniz:
Başvuru formu: http://vet-lms.com/basvuru.php

ZErDgA.png

Son düzenleme:
Arkadaşlar kayıt kayıtlarınızı bekliyoruz.

Avrupa Eğitim Vakfı desteği ile Gazateci Çetin Altan MTAL ve Bayraklı İlçe MEM tarafından yürütülen VET-LMS projesinin amacı, İzmir meslek dersleri öğretmenlerinin dijital öğrenme çağına uyumunu artırmaktır. Eylül ayı, seminer döneminde yapılacak çalışmada hem Eğitim Yönetim Sistemleri (Moodle, Sakai vb.) konusunda alan uzmanlarından uygulamalı eğitim alınacak hem de etkin bir çevrimiçi öğrenme materyali hazırlarken nelere dikkat edileceği üzerinde durulacaktır. Eğitimler sonunda kendi derslerimizde kullanmak ve meslektaşlarımızla paylaşmak üzere çevrimiçi ders içerikleri de hazırlamış olacağız. Aldığımız eğitimler sonunda katılımcılara Uzaktan Eğitim Teknikleri Kursu sertifikası da verilecektir.

İzmir’in mesleki eğitimdeki haklı başarısını işbirliği içinde artırmak ve seminer dönemini verimli bir şekilde geçirmek üzere eğitimlere katılımınızın sağlanması için aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

Eğitimle ilgili sorularınızı yasinsancak@gmail.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Eğitimle ilgili temel bilgiler:

Eğitim dönemi: 11-15 Eylül (Seminer dönemi)

Konaklama: Merkez ilçe dışından gelen öğretmenlerimizin konaklama ve kahvaltıları proje sahibi kurum tarafından karşılanacaktır.

Eğitmenler: Yard. Doç. Dr. Yasin Özarslan – Yaşar Ün. Açık ve Uzaktan Öğrenme Merkezi Yöneticisi
Emrah Emirtekin – Eğitim Teknolojileri Uzmanı. Yaşar Ün. Açık ve Uzaktan Öğrenme Merkezi
Şevket Polan – Multimedya Tasarım ve Geliştirme Uzmanı. Yaşar Ün. Açık ve Uzaktan Öğrenme Merkezi

Eğitimin İçeriği:
- Eğitim tasarımı ilkeleri ve e-öğrenme içerikleri tasarlamanın temellerini öğreneceğiz,
- Açık kaynak kodlu ve en kapsamlı öğrenme yönetim sistemi olan Sakai kullanımını öğreneceğiz
- Aynı branştan meslektaşlarımızla birlikte derslerimizde kullanmak üzere e-öğrenme materyalleri hazırlayacağız.

Son düzenleme:
Geri