Jetpack Eklentisi kurulumu

Kodla Büyü

cumalisav02

Aktif Üye
Benim hali hazırda bir web sitemiz var. jeptack eklentisini kuruyorum. wordpress.com'a bağlan diyorum. bekleyip bekleyip bağlanmıyor(cURL error 28: Operation timed out after 60002 milliseconds with 0 bytes received) . Analadığım kadarıyla wordprees hesabı lazım. Ama o hesapta blog sayfası var. wordpreess hesabını nasıl siteme bağlayacağım.

Giriyorum ama benim hosting ve domain hizmetlerim başka yerden. Ayrı bir wordpress hesabı açtım. Normal niye etkinleştiremiyorz anlamadım. Wordpres hesabı ile oluşturulan hesap menüsü ayrı. site girişi için apayrı.

neoplasma' Alıntı:
bunu hosting aldığınız yere iletebilirmisiniz portu yada adresi kapatmış olabilirler

:alkis: Eyvallah . Aradım İsimtescil'i Jetpack eklentisini yasaklamış. Sunucuyu çok yavaşlattığını söyledi. Kullanabilmen için VDs sunusu alman gerekiyor.

benim hostinglerimde domainlerimde isimkayit.com da. bu eklentiyi kurduğumu hatırlıyorum ama hiç böyle bir geri dönüş almadım açıkcası.

yedek alıp sıfır wp kurun sonra yedeğinizi tekrar yüklemeden önce jatpacki kurun sonra yedeği yükleyin..
muhtemelen db dosyalarınız karışmış bozulmuş hatalı..
error_loga bakmanızı tavsiye ederim

Geri