Joomla ile nöbetçi öğretmenler bölümü...

Kodla Büyü

Btrgs

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar joomlayla bir dijital pano yaptım. Ancak veritabanından her gün nöbetçileri otomatik çekecek bir yapı oluşturmak istiyorum. yapabilir miyim bunu modülle felan. bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

olur. her nöbetçi öğretmenin olduğu günle ilgili bir joomla makalesi oluştur. makalenin adı 1/10/2018 nöbetçi öğretmen makalenin yayınlanma tarihine nöbetin başlangç tarihi, bitimin de nöbetin bitiş tarihi. olacak. makaleleri news pro gk5 ile ön sayfada listele. makale günü geldiğinde modülde otomatik yayınlanır fakat uğraştırır. nihayetinde her ay tüm öğretmenleri siteye manuel olarak girmen lazım. bir örneğini nöbetçi eczane için yaptığım tasarım. https://siverek.bel.tr/kente-bakis/siverek-2/nobetci-eczaneler bunu k2 ile yaptım k2 öğelerinin başlangıç ve bitiş tarihlerini manul giriyorum öğenin yayınlanma tarihi geldiğinde otomatik yayınlanıyor

hocam çok teşekkür ederim ilginize. bir nöbetçi eczane modülü aracılığı ile çözdüm problemi. dediğiniz de çok mantıklı teşekkür ederim sağolun.

Geri