K.m.10 Pe 1703 (x86_x64) / 2018 V2

Kodla Büyü
Hocam okulda eski p4 işlemci 512 sdramli banka bilgisayarları var.Yarın bir deneyeceğim bakalım çalışacak mı?

Hocam önceden faz-1 ve faz-2 için ortak bir windows 10 imajı yayımlamıştın. İnce ayarlıydı. Hem etkileşimli tahtalarda hem de
masaüstü bilgisayarlarda çok stabil çalışıyor. Hâlâ kullanıyorum zaman zaman. Ama windos sürümü eski kaldı okulda güncellemek de problem oluyor. Onu güncelleyip tekrar yayımlayabilir misiniz hocam. Teşekkürler.

Hocam önceden faz-1 ve faz-2 için ortak bir windows 10 imajı yayımlamıştın. İnce ayarlıydı. Hem etkileşimli tahtalarda hem de
masaüstü bilgisayarlarda çok stabil çalışıyor. Hâlâ kullanıyorum zaman zaman. Ama windos sürümü eski kaldı okulda güncellemek de problem oluyor. Onu güncelleyip tekrar yayımlayabilir misiniz hocam. Teşekkürler.

Şuan için böyle bir planım yok çünkü hem vakit sıkıntım var hem de bi çok arkadaş imaj paylaşımı yapıyor zaten. Benim hazırladıgım imajı kendim de kullanıyorum sürümün eski oolması sıkıntı çıkarmıyor eger sorun olursa belki ilerde yeni bir çalışma yapabilirim.

Geri