K.Maraş/Karaelbistan İlköğretim Okulu

Kodla Büyü

manga_

Site Gezgini
Merhabalar,
Aslında ben bilgisayar öğretmeni değilim. Sınıf öğretmeniyim ama bilgisayar ve web dünyasına çok fazla merakım var. Daha önce ASP, biraz PHP ve fazlaca Joomla tecrübelerim oldu. Çalıştığım okulda da bu işe el atmak istedim. Tamamen HTML tabanlı bir web sitemiz var. MEB'in verdiği alanı kullanıyoruz sonuçta. Tasarım için bir program kullandım. Tabi içeriğin düzenlenmesinde oldukça fazla modifiye yapmam gerekti. Sonuçta böyle bişey çıktı ortaya. İnşallah beğenirsiniz.
http://karaelbistanioo.meb.k12.tr/

Teşekkür ederim arkadaşlar. Bir tek şu visual lightbox'ın logosunu nasıl kaldıracağımı bulamadım. Kodları didik ettim ama gözümden kaçtı sanırım bir türlü bulamadım.

twetyynet' Alıntı:
fotoğraflar kısmı çok geç açılıyor....
Haklısınız. Fotoğrafların çözünürlükleri çok yüksekti (2592x1936).
Önceden düşürmem lazımdı ama sonradan aklıma geldi.

eline sağlık, güzel olmuş..
2-3 defa Hastaneye giderken görmüştüm. Güzel okul.. ne de olsa memlekitimin okulu..

emeğinize sağlık güzel olmuş. hatta şu teklifi yapayım ben sınıf öğretmeni olayım siz bilişim öğretmeni olun ne güzel olur ben bıktım çünkü mesleğimden

hamuş' Alıntı:
emeğinize sağlık güzel olmuş. hatta şu teklifi yapayım ben sınıf öğretmeni olayım siz bilişim öğretmeni olun ne güzel olur ben bıktım çünkü mesleğimden
Estağfirullah hocam... O nasıl söz? Size çok ihtiyacımız var. Bakmayın siz bana... Benimkisi hobi... Hatta biraz da işgüzarlık bile denilebilir... Daha e-okul'u bile çözememiş binlerce öğretmenimiz varken, Fatih projesi için milyonlarca dolar ayrılmışken siz bence bulunmaz hint kumaşısınız. Şu sitenin bile varlığı yeter hocam...

Geri