Kaan marka web kamerası

Kodla Büyü

keyloger

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Okulumuza il milli eğitim müdürlüğü tarafından kutusunda kaan yazan model olarak da hawk-w yazan bir web kamerası yollandı. Kullanan arkadaşlar çok memnun, biz de diğer sınıflara da bu üründen almak istedik başka marka model alıp risk almayalım düşüncesi ile. İçinden çıkan bilgilendirme kağıtlarını arkadaşlar çöpe atmışlar bu yüzden satıcıyı bulamadık. Bu konuda bilgisi olan arkadaş varmı acaba?

Okulumuza il milli eğitim müdürlüğü tarafından kutusunda kaan yazan model olarak da hawk-w yazan bir web kamerası yollandı. Kullanan arkadaşlar çok memnun, biz de diğer sınıflara da bu üründen almak istedik başka marka model alıp risk almayalım düşüncesi ile. İçinden çıkan bilgilendirme kağıtlarını arkadaşlar çöpe atmışlar bu yüzden satıcıyı bulamadık. Bu konuda bilgisi olan arkadaş varmı acaba?
ben de bugün milli eğitimden teslim aldım. yarın kutularına bakıp yazabilirim

hocam buyrun:

Ekli dosyalar

• IMG_1362.jpg
    IMG_1362.jpg
    131.3 KB · Görüntüleme: 177
Arkadaşlar bende netten arattım ama n11 hepsiburada gittigidiyor trendyol gibi yerlerde bulamadım. Siz nereden temin etmeyi düşünüyorsunuz

Biz denedik. 2-3 gün iyi idi. sonradan Akıllı tahtada usb hatası vermeye başladı. Tanımamaya başladı. Logitech siparişi verdik.

2020 ve 2021 de gonderilen kameralarin ithalatci firmalarini aradim, ben gibi her gun arayanlarin oldugunu soylediler ancak satislarinin olmadigini dile getirdiler. Artik piyasadan bir kamera alip kaderimize razi olacagiz.

Geri