Kabinet içerisindeki kesintisiz güç kaynağı uyarı veriyor

Kodla Büyü

scarkci

Aktif Üye
Kabinet içerisindeki kesintisiz güç kaynağı sürekli bir ses ile uyarı veriyor. Akü tamamen bitti mi nedir bilmiyorum. Ekran görüntüsünden de bir şey anlamadım. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar çözüm için yardımcı olabilirler mi

Ekli dosyalar

• ups.jpg
    ups.jpg
    344.9 KB · Görüntüleme: 1,259
Herkesin güç kaynağı problemsiz çalışıyor mu, bu problemi yaşıyan yok mu?
Kesintisiz güç kaynağını devreden çıkarsam sorun olur mu acaba? Çünkü uyarı sesi dayanılmaz oluyor.

Hocam neden arıza kaydı bırakmıyorsunuz.
Bizde uzun süreli kesinti oldu güç kaynağı tamamen boşaldı. Hiçbir şekilde çalışmıyordu. Arıza kaydı bıraktım netaştan gwlip aküyü değiştirdiler. Sorun çözüldü

Hocam güç kaynağını devre dışı bırakırsanız elektrik kesintisinde apler gidebilir. O daha büyük bir sorun

Aynı sorun bende de var 4-5 gündür sabahları sıkıntı çıkarıyor, sürekli uyarı veriyor kapatıp açınca düzeliyor ama okulda her sabah internet yok.

Yarın da olursa arıza kaydı oluşturacağım.

SeA_' Alıntı:
Aynı sorun bende de var 4-5 gündür sabahları sıkıntı çıkarıyor, sürekli uyarı veriyor kapatıp açınca düzeliyor ama okulda her sabah internet yok.

Yarın da olursa arıza kaydı oluşturacağım.

aynı sorun 1 ay önce kadar bizim de başımıza geldi bir gün elektrik kesintisi olmuştu uzunca bir süre sonra bir hafta her sabah kapat aç yaptık. Arıza kaydı oluşturayım dedim sonra düzeldi, şimdi sorun yok

bidene' Alıntı:
Hocam neden arıza kaydı bırakmıyorsunuz.
Bizde uzun süreli kesinti oldu güç kaynağı tamamen boşaldı. Hiçbir şekilde çalışmıyordu. Arıza kaydı bıraktım netaştan gwlip aküyü değiştirdiler. Sorun çözüldü

Arıza kayıtlarına aylardır cevap verilmiyor diye biliyorum. Sizde durum farklı mı? Bizim UPS için en az on sefer kayıt bıraktım. Yer Ankara.

İstanbul için 444 7 555 e 3 kere kayıt bıraktık geri dönüş yapılmadı
@asp-php ups işlemlerini ücretli mi yaptılar hocam sizin

İstanbul için hangi numarayı arıyorsunuz arkadaşlar veya diğer illerdekiler?

Kabinet içerisindeki kesintisiz güç kaynağı sürekli bir ses ile uyarı veriyor. Akü tamamen bitti mi nedir bilmiyorum. Ekran görüntüsünden de bir şey anlamadım. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar çözüm için yardımcı olabilirler mi

hocam arıza kaydı bırakın ups i değiştiriyorlar ama arıza kaydı bırakırken hatayı tam ifade edin gelirken ups getirmiyolar tekrar süreç uzuyo aklınız da olsun

Geri