Kablosuz Mouse tavsiye

Kodla Büyü
Marka olarak kesinlikle logitech.
Ben 185 modelini kullanıyorum ama biraz küçük. Vaktinde 20 TL'ye almıştım. Şimdi 70-80 tl olmuş. Defalarca düştü bozulmadı. Pilini ne zaman değiştirdiğimi hatırlamıyorum çoğu zaman. BİM'in piliyle bile aylarca gidiyor.
Masaüstü bilgisayarım için sessiz modellerinden eli dolduracak modellerinden almayı düşünüyorum.

Benim Logitech maceramda 10 yıldır devam ediyor. M185 modeli gerçek anlamda çok sağlam ve iyi. Üst modeli filan varsa düşünmeden alın.

Logitech m185 alayım dedim ama her sene 3-4 kez getiren bim ben niyet ettikten sonra 1 yıl bekledim getirmedi bende a101'den microsoft mobile mouse 1000 aldım kullanıyorum ondan da çok memnunum ama m185 hala gönlümde. Ha 5 yıldır hala da getirmediler. Paso a4 tech getiriyorlar sanki bir işe yarıyor gibi.

Logitech de kullanıyorum ama ikinci mouse olarak Asus aldım. Çok rahat sessiz ve ele tam oturuyor deneyin.

Diğer logitechleri bilmem ama bende logitech anywhere mx vardı. Sözde uzun pil ömrü diyor ama pili 3 aydan fazla dayanmadı. Servise gönderdim sorun yok diye geri geldi. Fareyi de çok kullanmadığım halde ne pili dayandı ne de kendi.2 yıl olmadan tuş basma problemi çıktı . Daha önceki sanırım mk360 idi, kablosuz fare klavye setimde de pil hemen bitiyordu(6 ayı geçmiyordu). Logitech markasına artık çok soğuk bakıyorum.

Geri