kademe derece yanlış olması

Kodla Büyü

ekinci.esma21

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar merhaba 2015 eylül atamasıyım aylık kadro kademe derecesi ile ilgili yanlışlık var mı bakabilir misiniz:
Kadro Derecesi :5
Aylık Derecesi :6
Aylık Kademesi :3
benimle beraber atanan arkadaşların kademeleri beni ile aynı değil yanlışlık var mı idareye bu durumu sürekli bildirmeme rağmen hiç ilgilenmediler.

MEBBİS> Kişisel Bilgiler> Kadro Kaydı
modülündeki ilerlemeleri kontrol edin hocam.
Teknik öğretmenseniz 8/1 den başlamalı aksi halde 9/1
Normal D/K ilerlemesinin yanında 2016'da toplu sözleşmeyle 1 derece verildi.
8 yıl ceza almadıysanız ek 1 kademe daha verilmiş olmalı.
Bunlarda veya yıllık kademe ilerletmelerinde eksiklik varsa düzeltilmesi için kurumunuza dilekçe vermelisiniz.

Hocam, mebbisten her sene atandiginiz ay için yükselme yapılmış kontrol ediniz. Veya ekran görüntüsü olarak atarsanız net söyleyebiliriz. Sadece o kısmı.

Başka kişilerde yüksek lisans,2 yıla 1 kademe gibi durumlar varsa aynı zamanda atanmış olsak bile fark ediyor.

Hocam bu şekilde yapılmış geçen yıl aldığım bir kınama cezam var bir de ayrıca meb sınavları cezası da var

Ekli dosyalar

• IMG_1774.png
    IMG_1774.png
    217.7 KB · Görüntüleme: 140
Hocam bu şekilde yapılmış geçen yıl aldığım bir kınama cezam var bir de ayrıca meb sınavları cezası da var

Hocam,sizin doğru gözüküyor. Normalde 6/2 olmanız gerekirken zorunlu görevden dolayı 2 yıla 1 kademeyi de vermişler. 5/1 doğru gözüküyor.
Eylülde bir yan daha alıp 5/2 alacaksınız.

Zorunlu hizmeti bitirip zorunlu olan okulda devam ediyorsanız 2 yıla 1 kademe de verilmeli. Onu bildegim için birşey diyemiyorum.

Aynı okulda mı devam ediyorsunuz farklı bir okula mı geçtiniz?

8 yıla 1 kademe de verilir. Onda ceza almamak lazım diye biliyorum. Ondan dolayı size yanlış gelmiş olabilir. Detayına bakarım Hocam. Bu sebepten bir eksik olabilir.
hizmet-divider.png

657 sayılı Kanunun 64 üncü maddesinin 4 üncü fıkrasında "Son sekiz yıl içinde herhangi bir disiplin cezası almayan memurlara, aylık derecelerinin yükseltilmesinde dikkate alınmak üzere bir kademe ilerlemesi uygulanır." hükmü yer almaktadır.
M

MEBBİS> Kişisel Bilgiler> Kadro Kaydı
modülündeki ilerlemeleri kontrol edin hocam.
Teknik öğretmenseniz 8/1 den başlamalı aksi halde 9/1
Normal D/K ilerlemesinin yanında 2016'da toplu sözleşmeyle 1 derece verildi.
8 yıl ceza almadıysanız ek 1 kademe daha verilmiş olmalı.
Bunlarda veya yıllık kademe ilerletmelerinde eksiklik varsa düzeltilmesi için kurumunuza dilekçe vermelisiniz.
Hocamın yazdıklarına ek olarak eğer lisede hazırlık sınıfında eğitim aldıysanız 1 kademe daha alırsınız.

Hocam,sizin doğru gözüküyor. Normalde 6/2 olmanız gerekirken zorunlu görevden dolayı 2 yıla 1 kademeyi de vermişler. 5/1 doğru gözüküyor.
Eylülde bir yan daha alıp 5/2 alacaksınız.

Zorunlu hizmeti bitirip zorunlu olan okulda devam ediyorsanız 2 yıla 1 kademe de verilmeli. Onu bildegim için birşey diyemiyorum.

Aynı okulda mı devam ediyorsunuz farklı bir okula mı geçtiniz?
Zorunlu hizmeti bitirip, zorunlu görev olan yerde çalışınca 2 yıla bir kademe yok hocam.
Kalkınmada öncelikli illerde çalışınca 2 yıla bir kademe var.

Kalkınmada öncelikli iller zorunlu hizmet görev bölgesi olduğu için karışıyor ama İstanbul'un tamamı, İzmir'in Ankara'nın bazı okulları da zorunlu hizmet bölgesi.

Zorunlu hizmeti bitirip, zorunlu görev olan yerde çalışınca 2 yıla bir kademe yok hocam.
Kalkınmada öncelikli illerde çalışınca 2 yıla bir kademe var.

Kalkınmada öncelikli iller zorunlu hizmet görev bölgesi olduğu için karışıyor ama İstanbul'un tamamı, İzmir'in Ankara'nın bazı okulları da zorunlu hizmet bölgesi.
şanlıurfa kalkınmada öncelikli mi peki hocam merkez okuldayım

Hocam,siz ceza almış olduğunuz için 1 kademe verilmemiş. 8 yıla 1 kademe verilir. Size verilmemiş,cezadan dolayı doğru.

Geri