Kairos

Kodla Büyü

big_way

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kairos hakkında bilgi sahibi olan var mı? Hesapta bilgisayarı günde en az 10 saat açık bırakarak bulut olarak kullanılmasını sagliyorsun. Hiç de fena para vermiyor. Benden tavsiye istediler ama bir bilgim yok. Var mı dolandirilan acaba?

Bende çok merak ediyorum ama bir yandan da saadet zinciri tarzı bir nane olduğu için çekiniyorum. Forumda üye olan birileri bilgilendirebilir mi acaba?

BEn üyeyim sistem çok basit ve kazançlı network marketing sitemi çoğu büyük firma ürünlerini bu şekilde satiyor artık. Çekince birsey yok. Pc niz açık kaldığı sürece kira geliriniz günlük olarak yatiyor. Ve siz bu geliri ister yeni üye olmak isteyen bir üyenin karios hesabina yada e peyment kartı olsn birine gönderebilir. kazandıniz parayi bu kartla atm den çekebilirsiniz.
http://nazancan.kairoskazanclari.com/
Eger merak ettiğiniz bir soru varsa özelden bire bir cevap vereyim

çok tehlikeli ve zararlı yeteri kadar araştırdım bulaşmayın yanarsınız bilgisayarınız ddos için kullanılsın zombi programlar pc nizde cirit atsın

bznesm_srkn' Alıntı:
çok tehlikeli ve zararlı yeteri kadar araştırdım bulaşmayın yanarsınız bilgisayarınız ddos için kullanılsın zombi programlar pc nizde cirit atsın
Zombi program ilk defa duydum.
Şirket sadece sabi diskinizdee bir disk alanı oluşturuyor.

graur' Alıntı:
bznesm_srkn' Alıntı:
Zombi program ilk defa duydum.
Şirket sadece sabi diskinizdee bir disk alanı oluşturuyor.

Hocam arkadaşın dediği mantıklı. İnternete farklı bir ip ile bağlı bir çok alan. İçine bimbir türlü zombide atarsın ,virüsde atarsın. Hiç bu açıdan düşünmemiştim .

hdd de belli bir alanı bu şirkete kullanımı için kiralıyosunuz. internet bağlantınızı kullanıyo ve bu kullanım için bi sınırlaması da yok.

benim de tek aklıma takılan bilgisayarı zombi haline getirmesi yoksa ücretini alamayan yok anında hesapta ve aylık olarak da çekiliyor.

neontester' Alıntı:
hdd de belli bir alanı bu şirkete kullanımı için kiralıyosunuz. internet bağlantınızı kullanıyo ve bu kullanım için bi sınırlaması da yok.

benim de tek aklıma takılan bilgisayarı zombi haline getirmesi yoksa ücretini alamayan yok anında hesapta ve aylık olarak da çekiliyor.
Çok cekiniyorsaniz kullanmadığınız eski bir pc yi kullanirsiniz. Ve kişisel pc kullanımınızi şirkette kiraya verdiğiniz bu pc de yapmazsiniz

Bana da hiç mantıklı gelmiyor. 1 yılda verdiğiniz paranın 2,5 katını size geri ödüyor. Dünyada böyle bir kazanç sistemi yok. Size vereceği parayla neredeyse sınırsız sabit disk alabilir.

Bilgisayarları zombi bilgisayara çevirip saldırılar da kullanma ihtimalleri çok yüksek. Rusya saldırılarının bir kısmı ülkemizin içindeki IP numaralarındanmış. Muhtemelen bu tür zombi bilgisayarlardan, windows'tan, kırılmış programlardan vs.

Yabancı ülkeler bu tür oluşumları muhtemelen maddi olarak destekliyor. Ellerinde 100.000 bilgisayarlık ve dinamik IP numarasına sahip bir sistem oluyor. İstediği yere istediği ülkeye bu şekilde saldırı rahatlıkla yapılabilir.

Dünyanın çeşitli ülkelerinden 24 saat kesintisiz çalışabilen sunuculardan bir sürü IP de satın alınarak yapılabilir bu saldırılar ancak dinamik IP'lerden saldırıların engellenmesi daha zor.

Çok güzel kılıfına uydurulmuş bir sistem gibi görünüyor.

Aslında modem üzerinden tüm portları kapatıp gerekli yetkilendirmeyi yapsak bu tarz kötü amaçlı yazılımların önünü kesebilirmiyiz? Harddiski de depolama için kiralamış oluruz böylece.

eduran' Alıntı:
Bana da hiç mantıklı gelmiyor. 1 yılda verdiğiniz paranın 2,5 katını size geri ödüyor. Dünyada böyle bir kazanç sistemi yok. Size vereceği parayla neredeyse sınırsız sabit disk alabilir.

Bilgisayarları zombi bilgisayara çevirip saldırılar da kullanma ihtimalleri çok yüksek. Rusya saldırılarının bir kısmı ülkemizin içindeki IP numaralarındanmış. Muhtemelen bu tür zombi bilgisayarlardan, windows'tan, kırılmış programlardan vs.

Yabancı ülkeler bu tür oluşumları muhtemelen maddi olarak destekliyor. Ellerinde 100.000 bilgisayarlık ve dinamik IP numarasına sahip bir sistem oluyor. İstediği yere istediği ülkeye bu şekilde saldırı rahatlıkla yapılabilir.

Dünyanın çeşitli ülkelerinden 24 saat kesintisiz çalışabilen sunuculardan bir sürü IP de satın alınarak yapılabilir bu saldırılar ancak dinamik IP'lerden saldırıların engellenmesi daha zor.

eduran' Alıntı:

böyle bir şey olsa devlet önlem alırdı en azından siteleri falan engellenirdi bence

bilgisayarınızda ne depolandığını biliyor musunuz. illegal içerikler çocuk istismarına yönelik bir video bilgiisarınıza yüklenirse FBI takibine girersiniz. ufak rakamlar için risk almaya değmez

*** KAIROS LTD.KİMDİR; İNGİLTERE MERKEZLİ İSVİÇRE, ALMAN ve İNGİLİZ ORTAKLI ( IT ) BULUT SEKTÖRÜNDE HİZMET VERMEK MAKSATLI 10 YIL ÖNCE KURULMUŞ AYLIK CİROLARI 1.000.000.- DOLAR OLAN ŞİRKETLERİN BİLGİ SİSTEMLERİNİ KORUYAN ŞİRKETİMİZ 2014 YILINDA NETWORK ( AĞ PAZARLAMA TİCARETİ ) İLE DÜNYAYA AÇILMA KARARINI ALMIŞ ve KISA ZAMAN İÇERİSİNDE 38 ÜLKE ve 80.000 KULLANICIYA ULAŞMIŞ KARLI BİR İŞ SEKTÖRÜ, RAKAMLARA BAKIN LÜTFEN DAHA İŞİN ÇOK BAŞINDAYIZ, DAHA ÖNCEKİ PAYLAŞIMLARIMDA HER 10 YILDA BİR FIRSAT SEKTÖRLERİNİN DOĞDUĞUNU ve BU SEKTÖRLERE YATIRIM YAPANLARIN ÇOK PARA KAZANDIĞINDAN BAHSETTİM. 2010'lu YILLARIN FIRSAT SEKTÖRÜ IT ( BULUT İLETİŞİM ) SEKTÖRÜ BU SEKTÖRÜDÜR. BU SEKTÖRÜ DUYMAMIŞ OLANLAR veya DUYUP UNUTANLAR İÇİN KÜÇÜK BİR HATIRLATMA YAPIP GEÇELİM; DÜNYADA KABLOSUZ OLARAK EN GÜVENLİ İLETİŞİM YERİ BULUTTUR FACE, GOOGLE, SKAYPE, WHATSAPP, YOUTUBE, VİBER, INSTAGRAM VESAİRE GİBİ ŞİRKETLERİN KULLANMIŞ OLDUKLARI GÜVENLİ KULLANIM ALANINA BULUT SİSTEMİ DİYORUZ.

uzak durulası bir sisteme benziyor, cointellect gibi olacaktır sonu.
temkinli durmakta fayda var benden demesi :)

SİSTEM ;
8 yıl proje aşamasından sonra dünyaya sunulmuştur.
SİSTEM ;
Bilgisayarlarimizda , anlaşma yaptığı firmaların direk bilgilerini değil, şifrelenmiş bilgilerini depoluyor.
Bu SİSTEMİN bilgisayarlar arası veri paylaşım kısmı zaten IBM tarafından 700.000 bilgisayarla dünya üzerinde sağlık sektöründe kullanılıyor.
FİRMA;
Amerikayı yeniden keşfetmiyor.
Olan birşeyi üzerinde farklı bir yazılım ile şifreleyerek başka bir boyuta getiriyor.
FİRMA;
Farklı, çok eski , köklü , dünya çapında bilinen firmaların yazılım güvenlik firmasıdir.
Dünya da binlerce Yazılımcı ve bilişim uzmanlarının sorularına yanıt vermiş,
Ulu orta seminerler verirken herşeyin cevabını izah ve ispat etmiş bir firmadır.
Onbinlerce bilgisayar kullanıcısı olan firmanın bugüne dek bir tane bile kullanıcısından DÜNYA ÇAPINDA 35 ÜLKEDE şikayet gelmemiştir , ödeme almayan yahut geç yatan TEK BİR KİŞİYE dahi rastlanmamıştır.
FİRMA;
Geçen yıl 170.000.000 $ kazancini bilancosunda göstermiş,
20.000.000 $ 'lık kısmını kullanıcılardan alarak ,
Kullanıcılarına ; GÜVENCE BEDELİ + KÂR PAYI ile beraber
50.000.000 $ ödemistir.
120.000.000 $ KÂR ise firmanin kasasına kalmıştır.
Ve bu bilanço resmi olarak bilinmektedir.
FİRMA;
Rusya'nın önde gelen bilişim firmalarını sisteme dahil etmiş, Almanya da çok ilerlemiş ve Türkiye de bizlere de fırsat tanimistir.
FİRMA ;
Şuan Excutive seviyesine gelen yabancı arkadaşlarla görüşen dostlarimizdan elde ettiğimiz bilgilere göre SONY gibi dev firmalarla anlaşma aşamasındadır.
FİRMA;
Bir anlaşma yaptığı firmanın şifreleme işlemini ortalama 6 ay da yapmaktadır.
FİRMA;
Kendi sitesinde hiçbir şekilde gayr-i resmi faaliyetlerin güvenliğini saglamadigini, hiçbir şekilde terörizm faaliyetlerinin güvenliğini desteklemedigini DÜNYADA ki yaptırımı en fazla olan İNGİLTERE ' de taahhüt edip yayınlıyor.

Bu fikri anla(ya)mayan veya anlamamakta ısrar eden insanlarla vaktini daha fazla harcama. Senin gördüğün fırsatı nasıl göremezler diye arkadaşlarını, dostlarını, komşularını, yakınlarını eleştirme ve onları kınama. Bu işi herkes yapabilir ancak, herkes yapmayacak. Dolayısı ile rahat ol. Sunduğun fırsatı reddediyor olmaları seni ilgilendirmemeli. Seni ilgilendirmesi gereken şey, onlara reddedebilme özgürlüklerinin olduğu bir fırsat sunup sunmadığındır.

harddiskimi kiraya vericem ama sistem e giriş için ücret ödüyorum haydaaa :D

en küçük pakette aylık max 26$ yıllık 312$ için; (365gün 10saat) peşinen yıllık 125$ ödemek zorundayım.
platin pakette ise ayda 578 yılda 6942 $ kazanma potansiyelim doğsun diye peşinen 2777 DOLAR ödemem gerekiyormuşşşşşşşşşş

tabloya bak hizaya gel :) 400tl çöpe atıp bu saadet zincirini deneyebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• kairos.JPG
    kairos.JPG
    77.1 KB · Görüntüleme: 748
Geri