Kalemli Telefon

Kodla Büyü

mcö

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhabalar, eşim matematik öğretmeni ve onun soru çözümü için kalemli bir telefon bakmaktayız. Samsung Note serisi çok hoşuma gidiyor ama fiyatları çok çok yüksek bildiğiniz üzere. Kalemli telefon kullanan zümrelerim öneride bulunabilir mi acaba. Kullanıcı yorumları çok önemli.

Eğer amaç soru çözümü ise , kalemli tabletlere yönelmenizi tavsiye ederim. Note 10.1 veya ipad olabilir

Kendinden kalemli olmasına gerek yok o zaman. Xiaomi Mi Max 3 gibi dev ekranlı bir telefon yada güçlü bir tablet ve dokunmatik kalem ikilisi işinizi görür. Kendinden kalemli olsun diye note serisine araba parası dökmeye gerek yok.

Kendinden kalemli olmasına gerek yok o zaman. Xiaomi Mi Max 3 gibi dev ekranlı bir telefon yada güçlü bir tablet ve dokunmatik kalem ikilisi işinizi görür. Kendinden kalemli olsun diye note serisine araba parası dökmeye gerek yok.
hocam mi max kullanıyor zaten ama kalemi hiç işlevsel değil. Daha önce lg pro lite vardı , o bile daha kullanışlıydı.

Hocam note serisi bu konuda en iyisi herhalde kendim kullanıyordum değiştirdim ama note tadını vermiyor şu an kullandığım telefon. Eşim içinde note tercih ettim özellikle kalem işlevleri konusunda piyasada tek.

hocam şarj konusu problem dediler ama sizce nasıl? Yeterli gelmiyor şeklinde bir kaç yorum okudum.
Bir tam günü rahat çıkarıyor. Bazi günler 2yi de görüyorum. Oyun oynamıyorum bunu belirteyim. Hızlı şarj olma özelliğini kapattım forumlarda batarya performansını düşürdüğünü okumuştum. Elimde var olan başka bir samsung şarj aletini kullanıyorum. Eniştem benden sonra aynısını aldı o 2 hatla kullanıyor, aktif şekilde oyun oynuyor. Sordum şarjı nasıl gidiyor diye 1 günü çıkarıyormuş onun da.

Geri