kamera kayıt programı

Kodla Büyü

theArcher

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ani bir elektrik kesintisi sonucu kamera kayıtlarını yapan bilgisayarımızın anakartı malesef yandı! yeni bir bilgisayara kameraları kayıt yapan kartı aktardım fakat görüntü alamıyorum!Sürücüleri doğru bir şekilde kurdum fakat kayıt yapan programı kurdugumda no hardwarefound diye bir ifade çıkıyor!Markası brooktree bt360 ve bt878!(16 tane kamera bağlı) Hangi kamera kayıt programını kullanıyorsunuz! yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkür ediyorum..

"no hardware found"= "Donanım bulunamadı"
Hocam elektirik kesintisi sanırım sadece anakarta değil, kamera kaydını yapan karta da zarar vermiş.

kamera kaydını yapan kartın üzerinde4 tane led var hepsi yanıyor kayıt yapan program olmadığından bi tahmin yürütemedim kayıt yapan programı yüklememe rağmen çalışmıyorsa dediğiniz durum olmuş olabilir(umarım öyle bi durum yoktur :( )

genelde DVR diye bir program kullanılıyor hocam. bizim okula kamera sistemi kurarken güvenlik şirketi baya bi uğraşmıştı görüntü alabilmek için. anakartı falan değiştirmişlerdi. sorunu çözerseniz eğer bizlerede bilgi verirseniz memnun olurum

bizim okuldaki kamera sistemi bugün çalışmadı. programı ve sürücüleri kaldırdım tekrar kurdum fakat bilgisayar açılırken "no hardware found" hatası çıkıyor ve bilgisayar kapanıyor. Bilgisayarı güvenli modla açmak istediğimde yine aynı mesaj çıkıyor ve bilgisayar kapanıyor. ne yapmam gerekiyor arkadaşlar acil yardım...

sistem geri yüklemeyi denediniz mi .antivirüs programı bazen exe uzantılı dosyaları sildiğinden olabiliyor.eğer donanımsal bi problem yoksa muhtemelen çözülür.programı kaldırıp yeniden kurmayı deneyin.kladırıp yeniden başlatmayı unutmayın..

Hocam aynı sorun bende de oluşmuştu. DVR kartlarını donanımda tanıtırken farklı şekillerde tanıyor, ve aygıt yöneticisine baktığınızda herhangi bir sorun görünmüyor. programı da çalıştırdığınızda donanım bulunamadı hatası alıyorsunuz.

http://www.hanelektronik.com/downloads.asp?ID=program

bu adresten bazı programları indirip denemenizde fayda var. Kolay gelsin...

hocam bilgisayar açılırken hata veriyor ve masaüstü gelmeden bilgisayar kendini kapatıyor. bilgisayar açılmadığı için önerdiğiniz uygulamaları yapamıyorum

ürünü aldığınız yerden en kolay çözümü alırsınız. gerekli desteği verirler sanırım.

Bilgisayarı güvenli kipte açın. Sonra kurduğunuz DVR programını ve aygıt yöneticisinden kartları kaldırın ve işlemleri tekrar deneyin.

Hocam sen o dvr kartını aktardığın sağlam bilgisayara anakartı yanan bilgisayarın harddiskini de aktar. Yani dvr kartı ile birlikte hdd de aynı bilgisayarda olsun. Zaten onda sürücüsü yüklü ve normal çalışıyordu değil mi? Bir de öyle dene. Bakalım çalışacak mı? Belki de hocalarımın dediği gibi dvr kartı da yanmış olabilir.

hocam güvenli kipte de bilgisayar açılmıyor. sadece komut sistemiyle açılıyor.

Geri