Kamera Kayıt Videosu (VDAT)

Kodla Büyü

Srebrenitsa

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Okulumuzda küçük bir olay gerçekleşti. Polis kamera kayıtlarını istiyor. Gerekli videoyu bellekle aldım ancak VDAT, ADAT ve IDX dosyaları var. Bunları çalan bir oynatıcı program ya da bunları çevirecek program gerekiyor. Bilgi sahibi arkadaşlardan acil destek istiyorum.

HOCAM DvrViewer programı var onun oynatıcısı gösteriyor aynı durum benimde başıma geldi.

Hocam polislerin ellerinde izleyecek program vs. vardır muhakkak

Hocam benimde yedeklemem gereken görüntüler var.Daha önce pc üzerinden yedeklemek sorun olmuyordu,ancak şu an iki adet DVR kullanıyoruz.Bir usb girişi var,nasıl yedekleyebilirim bilginiz var mı?

ilhanbjk19' Alıntı:
http://www.hotfilesearch.com/download/40677128-DvrMaster.v158.20080410.rar.html
hocam bu adresten indirin programı kurduktan sonra açtığınızda player bölümü var ona basın kaynak dosyayı gösterin

Elleriniz dert görmesin hocam. Gerçekten çok yardımcı oldunuz. Allah razı olsun. :+1:

hocam, monitör veya tv nin başına geç,
oradaki menüleri biraz karıştır. anlarsın ben karıştırırken öğrendim. flash diski tak unutma yalnız.

soouuk' Alıntı:
Hocam benimde yedeklemem gereken görüntüler var.Daha önce pc üzerinden yedeklemek sorun olmuyordu,ancak şu an iki adet DVR kullanıyoruz.Bir usb girişi var,nasıl yedekleyebilirim bilginiz var mı?

aynı dertten bende muzdaripim .vdat .adat.idx dosyaları ve .list klasörlerinin içinde klasörlere ayrılmış 3 saat görütü var izleyemedim. indirdiğim DVR programları da online izlemek içimiş.benimkiler usb bellekte ama hala açamdım sanırım sizin hotfile linkleride ölü hocam
rica etsem tekrar bir link verir misiniz

sillver63' Alıntı:
aynı dertten bende muzdaripim .vdat .adat.idx dosyaları ve .list klasörlerinin içinde klasörlere ayrılmış 3 saat görütü var izleyemedim. indirdiğim DVR programları da online izlemek içimiş.benimkiler usb bellekte ama hala açamdım sanırım sizin hotfile linkleride ölü hocam
rica etsem tekrar bir link verir misiniz

Şu an elimde deneme yapabileceğim bir kayıt yok, o yüzden şu programı deneyemedim. Lütfen siz bakar mısınız?
Avi'ye çevirme özelliği de var. Çevirip seyredebilirsiniz. (Eğer çalışırsa tabii.)

http://www.protechbilisim.com/FileUploa ... client.rar

bizim okuldada var ben size pazartesi paylaşırım yeni gördüm...aynı olaty bizdede oldu polislere hem programın setupnu hemde dosyayı verdim

Geri