Kamera kayıtlarını izlemek? Yardım !

Kodla Büyü

ragyu

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar geçen hafta çarşamba günü laboratuarda bilgisayarda takılı olan flash belleğim çalındı. Kameradan kayıtları izlemek için kayıtları avi formatında kaydettim fakat vlc ve k-lite codec açmıyor. Bunu açmak için ne yapabilirim bilgisi olan var mı?

Kamera sisteminize uygun izleme programını internetten bulmaya çalışın. Eğer kayıt yapan bir cihazsa cihazın modelinden, eğer doğrudan bilgisayarınızda bir program kayıt yapıyorsa da programın isminden izleme programına ulaşmayı deneyin.

Kamera kaydının yapıldığı bilgisayarda Kamera Programlarının kendi video oynatıcıları oluyor hocam.

hocam yanlış hatırlamıyorsam dvr diye portable bir program var muhtelmelen kayıt tutulan bilgisayarda vardır onu usb belleğinize kopyalayıp onunla her pc de izleyebilirsiniz.

CyberLink PowerDVD 13 ile izlemiştim ben daha once, nasıl oluyor bilmem hiçbi playerın acamadıgını bu açtı :)

Arkadaşlar teşekkür ederim yardımlarınız için fakat DVR programı açamadı. KAyıt yapılan bilgisayarda programı bulamadım. HS Player isimli bi program bulamadım internette. PowerDVD için uğraşıcam şimdi. O programda açmazsa işim zor gibi..

digital kamera görüntülerini quick time açıyordu belki bu kamera görüntülerini açabilir?

Geri