kanal tedavisiyle ilgili tecrübelerinizi paylaşabilirmisiniz

Kodla Büyü

ofkar

Süper Üye
Süper Üye
kanal tedavisiyle merak ettiğim şeyler var tecrübesi olan arkadaşların fikirlerini alabilir miyim

1. tedavi ücretini peşin ödedikten sonra sgkdan ne kadar sürede geri alabilirim
2. peşin ödediğimiz paranın ne kadar kısmını sgkdan geri alabilirim
3. sgkdan ger alabildiğimiz kısım ilden ilden değişir mi acaba
4. bir de bu tedavi ne kadar sürer

sgk da yaptırmadım,özel diş hekiminde 3 hafta aralıklarla haftada bir seans gittim,mayıs ayında 200 tl idi,sanırım artık özel muayenehanede de tedavi görülebilecek ama prosedür nasıl işler bilemiyorm

hocam hastaneden sevk aldıktan sonra istediğin özel doktora gidiyorsun.kanal tedavisi ortalama 2 hafta sürüyor.doktora parayı peşin veriyorsun sana verdiği kağıtları sgk kurumuna götürüyorsun 40 gün sonra ziraat bankasına senin adına yatıyor

teacher42' Alıntı:
hocam hastaneden sevk aldıktan sonra istediğin özel doktora gidiyorsun.kanal tedavisi ortalama 2 hafta sürüyor.doktora parayı peşin veriyorsun sana verdiği kağıtları sgk kurumuna götürüyorsun 40 gün sonra ziraat bankasına senin adına yatıyor
hocam sevk almadan direk özel hastaneye gitsek sorun oluryor mu?

teacher42' Alıntı:
Bu söylediğiniz geçmişteydi, artık yok diye biliyorum. Hala sürmektemidir, veya bu sene yeniden mi geldi?

Geri