Kapı giydirme (MTAL)

Kodla Büyü

aycaha

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar
Bölümümüzde web ve veritabanı dalları ve 6 bt lab var. kapılarını giydirmek istiyoruz ama Her lab ayrı olsun dedik.

Reklamcıyla anlaştık sözde eleman hem tasarım hem de giydirmeyi yapacaktı ama eleman gele gele 3-5 tane anakart resmi ve şu klavyeye dokunan parmak resmi var ya.. ondan alıp yapıştırmış alın size tasarım dedi.

Tabi biz beğenmedik. Adama da laf anlatmanın mümkün olmadığını anladık. En son "siz tasarlayın biz basıp montajını yapalım" dedi. Anlaştık.

Tasarım konusunda veya kullanabileceğimiz fikir/görseller hakkında yardımınız gerekiyor.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Reklamcının yaptığı

Ekli dosyalar

• 20180421_205523.jpg
    20180421_205523.jpg
    153.9 KB · Görüntüleme: 608
Hocam bölümde kaç öğretmensiniz. 6 lab az değil de o yüzden sordum.
Ben de olaya değil de 6 lab'a takılmıştım, demek ki yalnız değilim @bilisimmeslek :)

@aycaha hocam içinizden bir arkadaş tasarıma meyilli değil mi? Pshop'ta gayet kolay hazırlayabilirsiniz. Bilgisayar parçalarının, yazılıma dair kodların, sayısal 0 ve 1'lerin vb. resimelri harmanlama yapabilirsiniz..
Bence teknoloji aramasının görsellerini birleştirin derim. Kolay gelsin.

Ben de olaya değil de 6 lab'a takılmıştım, demek ki yalnız değilim @bilisimmeslek :)

@aycaha hocam içinizden bir arkadaş tasarıma meyilli değil mi? Pshop'ta gayet kolay hazırlayabilirsiniz. Bilgisayar parçalarının, yazılıma dair kodların, sayısal 0 ve 1'lerin vb. resimelri harmanlama yapabilirsiniz..
Bence teknoloji aramasının görsellerini birleştirin derim. Kolay gelsin.
İşte o arkadaş yok

Hocam yanlış anlamayın ama 8 kişi içinde o arkadaş yoksa bence hiç bu ise girmeyin derim. Çünkü kendi öz kaynaklarinizla yapmadığınız işin başarıya ulaşması zor olur. Allah kolaylık versin.

Hocam tasarlamak çok kolay. Photoshop ta tasarlayın . Bilişim ve teknoloji ile alakalı bir sürü görsel var. İşe bir başlayın siz gerisi gelir

Hocam bir proje yapmaya niyetlensek ve proje konuları hakkında bilgi sahibi olmayan arkadaslar olsa haklısınız da ama bu konuda netice itibariyle bir tasarıma ihtiyaç var ve bu tasarım sadece kapılarda asılı kalacak birşey olacak
Bizim onu kullanmamız gibi birşey olmayacak ki...
Hocam yanlış anlamayın ama 8 kişi içinde o arkadaş yoksa bence hiç bu ise girmeyin derim. Çünkü kendi öz kaynaklarinizla yapmadığınız işin başarıya ulaşması zor olur. Allah kolaylık versin.

bence öğrenciler arasında bir yarışma düzenleyin, afiş yarışması gibi.Küçük çapta ödüller verin. öğrenciler kendi tasarımlarının kapılarda yer almasını beğenirler. Tasarımı kapıda olan öğrencinin adını da tasarımın altına yazın. Bence gayet hoş olur.

freepic te çok güzel resimler var oradan bulup birleştirme yapsanız daha güzel işler ortaya çıkar diye düşünüyorum

Geri