KARADENİZ BÖLGESİ'NE İL DIŞI İSTEYECEKLER TEK BAŞLIK

Kodla Büyü

wertbono

Site Gezgini
Arkadaşlar Karadeniz Bölgesi'ne il dışından tayin isteyecekler bu başlık altına hangi ili kaç puanla yazacak ve ilk tercih ettikleri okullar hangisi olacak yazarsa ölü tercih yapmayız. Lütfen doğru bilgiler yazın. Teşekkür ederim.

Ben 72 ile Rize Ordu ve Giresun seçeceğim ama okulları araştırıyorum şimdilik net sıralamayı birkaç günden koyacağım.

Merhaba. 66 Puanla Ordu , Giresun , Rize istiycem ama Karadeniz'de pek iyi yerler açılmamış. Fazla umutlu değilim :(

Bence de kötü okullar var. Zaten merkez okulları da bize bırakmazlar. Bakalım derin bi araştırma içerisindeyiz ailecek:) Bilgilerimiz aktaracağım buraya

Yok mu Karadeniz yolcusu beyler ? Okuyup çıkmayın lütfen. Puanlarımızı da yazalım. Belirsizlik çok kötü. Allah herkesin yardımcısı olsun

79 zorunlu yani 3+3 veya 3+2'den gitmeyi düşünüyordum ama eve çok uzak çıktı zaten 6 okul nedir yaaa :verymad:
Bu memlekette kaç bilişimci var haberleri yok herhalde !
Beyinsizler işte !

Halbuki Trabzon'da epey açık vardı. Bu açılan yerler seçmece olmuş resmen. En çok merak ettiğim bu açık gösterilecek okulları kim belirliyor , neye göre göre belirliyor, hiç mi vicdan yok bunlarda ?

Re: Ynt: KARADENİZ BÖLGESİ'NE İL DIŞI İSTEYECEKLER TEK BAŞLIK

Arkadaşlar merak ettim Ordu da durum ne.?
2010da ben geldiğimde 49 kontenjan vardı.

puanım 70 orduyu isticem merkez olur ilçeleri olur fark etmez uzak ilçeler hariç tabiki doğu görevim yok gelirse ya nasip dicez gelemezse ne edelim

Re: Ynt: KARADENİZ BÖLGESİ'NE İL DIŞI İSTEYECEKLER TEK BAŞLIK

sert_hard' Alıntı:
Arkadaşlar merak ettim Ordu da durum ne.?
2010da ben geldiğimde 49 kontenjan vardı.

Ordu'da 44 tane okul açılmış. %80'i merkeze uzak okullar.

valla ben böteli olunca 1 tane okul gözüktü:) bu arada tercihleri sıralamaya başladım. bitince paylaşacağım arkadaşlar. bence en kısa zamanda sizler de paylaşın ölü tercih yapmayalım

yes_im hocam ben de ilk sıraya trabzon yazacağım. lütfen ilk tercihinizi söyler misiniz sizin puan benden fazla. sıralamayı ona göre yapacağım.

hocam henüz sıralama oluşturmadım, yarın okulları arayıp ona göre belirlemeyi düşünüyorum, sıralama oluşturunca burda paylaşırım, keşke ben de puanı benden yüksek birini bulsam da ona sorabilsem benimkiler biraz piyango gibi olacak :lol:

100 puanla Samsun ve Ünye isteyeceğim. Ama öncesinde Amasya Merkez ve Gümüşhacıköy yazacağım. Gümüşhacıköy isteyecek yok gibi gözüküyor.

Ailevi nedenlerle ilk sıraya Gümüşhacıköy'ü yazmam gerekli. Ünye'yi son sıralara yazacağım zaten. Açıkçası gelmesinide pek istemiyorum Amasya ve Samsun çevresinde olmam gerek. En yakın Ünye var :|

Geri