Karadeniz gezisi için uygun konaklama yerleri

Kodla Büyü

ogretmenokan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Otobüsle Osmaniyeden Trabzona orda üç gün kalıp komşu illeride gezdikten sonra sonra bir kaç günlüğüne otobüsle Rizeye geçip turalara katılmayı planlıyorum. Trabzonda ve Rizede ailemle çocuklarımla kalabileceğim kahvaltı imkanı da olan uygun bir yerler varmı acaba bildiğiniz

Hiç karadeniz türü yapmadiysaniz bilemem fakat.ben sizin yerinizde olsam şu dönemde trabzonu direk rotamdan silerdim.oz vatanında ikinci sınıf insan olduğunuzu direk farkediyorsunuz yüzünüze carpiyorlar.karadeniz insanının normal hırçın konuşma tarzına saygı duyalım ama Türk bir vatandas turist olarak gezmek isterseniz kaç öteye dükkanın önünü kapatma diyen çok olacaktır.sosyal medyada kesfetlerde karşınıza çıkan videolar in gerçekçiliği gerçek hayatta daha fazla.ben olsam amasradan başlar Ordu'da yaylalarda son bulurdu gezim.
Çayeli mistir fırtına deresi Çamlıhemşin harika yerlerdir.kesinlikle toprağının taşına kurban olurum hepsi ayrı bir değer ama dediğim gibi vatandaş olarak sizi yıpratma olasılıkları çok fazla.

Çamlıhemşinde ki Yamantürk öğretmenevi çok iyi, trabzon öğretmen evi de güzel. 1,5 -2 yıl önce kalmıştım eşyalar sıfır gibiydi sanki hiç kullanılmamış gibiydi.

Hocam ben ardeşen öğretmenevinde kalıp her gün farklı bir yere doğru gitmiştim. ortada bir yer. ama yapabilirseniz 2 şer gün olacak şekilde yan yana illerden yer ayırırsanız fazla yol yapmadan gezme şansınız olur.

Hocam trabzondan batuma kadar sahil boyu her yeri, rize-artvin yaylalarını, artvin ve borçka karagöl taraflarını dolaştık. bir haftalık bir süre ayırdık.

Geri