Karı-koca eş durumu belgeleri.

Kodla Büyü

dijey

Aktif Üye
Arkadaşlar geçen seneler hiç belge gerekmiyor du. Bu sene değişiklik varmı?

Herkese hayırlı atamalar...

eşimin tayini çıktı fakat ilişik kesmedik malum yazı yüzünden şimdide "Eşiniz ile Aynı İlde Görev Yaptığınız İçin İl Dışı Özür Grubuna Başvuru Yapmazsınız." diye uyarı veriyor.
nasıl bir yol izleyeceğimiz konusundada her hangi bir yazı yok. ilçeyle görüşelim bakalım.

Arkadaslar sadece internet üzerinden başvuru yapabiliyor muyuz, yoksa okula gitmek gerekiyor mu? (İmza için filan) Su an şehir dışındayim da..

Eşimin bütün bilgileri zaten ekranda görünüyordu öğretmen olduğu için.Başvurumu yaptım ama idare gelip imza at demeye başladı.İldışındayım gitmek istemiyorum. Milli Eğitime sordum herhangi birşey yapmanıza gerek yok diyor onlarda.Bu nasıl iş anlamadım...

Gitmenize gerek yok. Göreve başladığınızda imzalarsınız. Kılavuzda açıkça yazıyor.

Telefon yoluyla başvuruda bulunabiliyorsunuz. Belge gerekirse siz okula mail atıyorsunuz onlar sisteme yüklüyorlar.

KArı-koca öğretmenlerden belge istemiyorlarmış. Öğrendim . HErkese kolay gelsin...

bende müdürümü aradım karı koca öğretmense başvuru yap yeter dedi bana haber ver onaylim dedi. yani mebbisten başvuru yapıp müdüre haber vermemiz yeterli

Geri