Kasadan çıkan Mouse (Fare)

Kodla Büyü
1-Hasari hocam bir an önce donanım panosunu güncellemen lazım.
2-Farenin ailesi 147 yi ararsa işin zor hocam müdürle tutanak falan tutsaydın.
3-Önceki yıllarda pencerende güvercin besliyordun hasari hocam bu da senin kaybettiğin evcil hayvanın olmasın?
4-....

zech' Alıntı:
3-Önceki yıllarda pencerende güvercin besliyordun hasari hocam bu da senin kaybettiğin evcil hayvanın olmasın?
4-....
Yardım ve yataklıktan beni içeri atmasınlar. :mrgreen:

hasari' Alıntı:
zech' Alıntı:
4-....
Yardım ve yataklıktan beni içeri atmasınlar. :mrgreen:
Olayda yardım da yok yataklıkta bildiğin cinayet var :)

s_kajmeran' Alıntı:
Olayda yardım da yok yataklıkta bildiğin cinayet var :)
O zaman iyi halden yırtmanın yoluna bakayım. Cesedini de çöp konteynerına attım. Bilsem peçeteye sarar gömerdim. :oops:

hafifletici-sepetler_451472.jpg

:puhaha:

4- O kasaya hangi antivirüsü kurarsan kur fayda etmez, kapersky bile kurtaramaz artık virüslerden at çöpe gitsin.

5-(önceki espiriye tezat olacak ama) O kasada hangi antivirüs varsa onu kullanmak lazım sadece virüsleri değil her türlü zararlıyı temizliyor maşallah.

hayvan hakları dernekleri duymasınlar hocam.
Hayvanları Eğitime alet etmeyelim! diye protestolar başlar sokaklarda yakında....

Eğer cinayetse :
Bir fare böyle öldürülür mü yav! hiç vicdan kalmamış! Bari zehir verseydin! Yoksa kasanın içine fare zehiri mi koydunuz!

keşke çöpe atmasaydın. ban göndersen kablo takıp, iğnelerini de pilot kalemle düzeltir, mouse'u kullanabilirdik. zaten imkanlar kısıtlı.

Ben de bildiğimiz harici donanım olan fare zannettim. Başka türlüsüne ihtimal vermezken resmi görünce... ! :scared:

Ben de fare pislikleri görmüştüm geçen. Fazlasıyla tiksindirici bi durum. :? Ne pis bi işimiz var yaa... :cry:

Bu ntv deki zor işler programı çekim ekibini çağıralım da o kızcağız bizimle okulda bir gün takılsın.

filmi bile yapılabilir. (the silence of the mouse)
Senaryo : Bt sınıfı ve Bilgisayarlarıan hunharca el konular btr öğretmeni Hannibal Lecter isyan eder ve intikam arayışına girer. bu mücadeleden mouse'da nasibini alır tabi.... diye gider senaryo....

Teknolojiyi çok yakından hatta içinden takip etmek istemiş. :D

Son teknoloji ATX fare kapanları. :lol:

Ekli dosyalar

• kasa-1024x938.jpg
    kasa-1024x938.jpg
    126.2 KB · Görüntüleme: 369
Bir kampanya başlatalım yaz günlerinde herkes bilgisayar kasasına bir kap su ve büyük boy bir dilim peynir bıraksınlar. 2 ay boyunca aç susuz kalmasınlar. :puhaha:

alem fm e hoşgeldiniz. Bt öğretmenlerinden fare esprileri, bir farenin hayat öyküsü. Yalnız hayattaykenki kısmı yok :)

Bende yeni bir teknoloji çıktı, kablolu ama kasanın içinden çıkan bir fare filan zannettim :)

Geri