Kasım seminerinde btr'ler okulda mı?

Kodla Büyü
Sayın hocam, bakanın bu açıklamasını neden es geçiyorsunuz?

Hocam yanlış anlaşılmasın, olay ben değil, bizim gitmemiz çok saçma zaten, bana gelme deseler hayatta gitmem. Ben bakan böyle söyledi dediğim zaman adam resmi yazıyı önüme koyar, devletin dili yazıdır diye de belirtir, ciddiye bile almaz. Şu resmi yazı olmasa dedikleriniz doğru, kimse gel diyemez.

Hocam yanlış anlaşılmasın, olay ben değil, bizim gitmemiz çok saçma zaten, bana gelme deseler hayatta gitmem. Ben bakan böyle söyledi dediğim zaman adam resmi yazıyı önüme koyar, devletin dili yazıdır diye de belirtir, ciddiye bile almaz. Şu resmi yazı olmasa dedikleriniz doğru, kimse gel diyemez.
Bakanın açıklamasını takiben resmi yazı da geldi. Ekte.

Ekli dosyalar

• seminer.pdf
    486.2 KB · Görüntüleme: 164
Mersin valilik oluru alırken Kasım seminer ve nisan seminer dönemlerini dahil etmiyor. Biz o yüzden 15 saat ekders alacağız şu an normal öğretmen gibiyiz.

yazı tarihi 10.02.2020 hocam, son gelen yazı bu olamaz. ayrıca uzaktan/yüz yüze tereddütünün yaşandığı zamanlardı. bu yıl bizzat bakan açıklamasıyla tüm öğretmenlere uzaktan olduğu söylendi. yazının bu haliyle bile fazladan alınacak 3 ek ders yarın öbür gün btr görevi o süreçte yapılmadığından geri ödemeyle sonuçlandırılabilir.

öğrenci ve öğretmen okulda yokken btr görevi yoktur. konu bu kadar.

ek: ayrıca seminer dönemleri bir ara tatildir, sömestr ya da yaz tatili değildir, tekrar görevlendirmeye ihtiyaç yoktur. bunun belirtildiği bir ifade bu. yani, seminer dönemi bitince görevlendirme için tekrar dilekçe yazılmayacak demek.
Haklısınız, mebdeki züper sekiler aratatil olunca dönem bitti sananlar için yazmıştır. Hem son gelen yazıda btr 25 saat ekders alır diyor.

Son düzenleme:
Hangi saat aralığında okula gittiniz bu hafta?

Geri