Katılan Katılamayan Kesin Sayı Belirleme Anketi

Kodla Büyü

CeBIT eurasia Bilişim 2010'a

• Katılıyorum

Oy: 77 35.5%
  • Katılamıyorum

Oy: 106 48.8%
  • Belli Değil

Oy: 34 15.7%

• Kullanılan toplam oy
    217

tanes

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar kesin katılacak sayıyı belirleme açısından bi anket hazırlamanın iyi olacağını düşündüm, malesef ben katılamıyorum ama sizi yakından takip edicem, elimden ne gelecekse de yapmaya hazırım

Re: Katılan Katılmayan Kesin Sayı Belirleme Anketi

katılmıyorum değilde katılamıyorum yazsak daha uygun olur sanki

katılmayanlara veya katılamayanlara karşı bir kırgınlık olduğunu düşünmüyorum ben sadece ne kadar kişi destek olacak onu anlamaya yönelik bir anket diye düşünüyorum ben

azizerkut' Alıntı:
katılmayanlara veya katılamayanlara karşı bir kırgınlık olduğunu düşünmüyorum ben sadece ne kadar kişi destek olacak onu anlamaya yönelik bir anket diye düşünüyorum ben

bence de "katılamayanlar" desek daha doğru olacak.eşim de ben de bilişim öğretmeniyiz ve bu zamana kadar birçok sorunla biz de uğraştık ama DOĞUDA HEM DE EPEY UZAKTA GÖREVLİYİZ. ÇOOOK İSTEMEMİZE RAĞMEN KATILAMAYACAĞIZ:(

katılacak olan ve canla başla çalışan arkadaşlara çook teşekkür ediyoruz allah yardımcımız olsun inş. güzel ve istendik sonuçlar elde edecekler...

tanes' Alıntı:
Arkadaşlar kesin katılacak sayıyı belirleme açısından bi anket hazırlamanın iyi olacağını düşündüm, malesef ben katılamıyorum ama sizi yakından takip edicem, elimden ne gelecekse de yapmaya hazırım

İyi düşünmüşsün. Ama anket yapmaktan ziyade oraya bir e-mail adresi veya telefon numarası koyup,kesin katılacak olanlar Ad-soyad,okul adı,saat kaçta İstanbulda olacağı,kendisine geri dönmek için cep telefonu gibi bilgileri istenip o kişilerin toplam sayısı yazılsa daha pratik olur. Hem daha sonra kesin katılacağını söyleyip bilgilerini yazdıran bu arkadaşlar katılmadı da diyebilirsiniz.

doğuda olduğum için katılamıyorum, ama gönlüm sizinle

bende şu lanet kpss yüzünden katılamayacağım :x

facebook taki bbnet cebit zirvesi katılacaklar listesinde şu an 104 kişi görünüyor arkadaşlar...

1-2 gün içinde bir kayıt formu açacağız. Hem tam kayıt alınacak hem de görsel olarak baktığınızda hangi ilden kimler geliyor görebileceksiniz.

Ayrıca bu formu dolduranlara ufak tefek hediyelerimiz de olabilir.

Arkadaşlar düzelttim, katılamayanlara karşı bi tepki amaçlı değildi zaten, sonuçta ben de uzaklıktan dolayı katılamayacağım ama gönlümüz bu toplantıda olacak. Sadece sayı belirlenebilsin amaçlı bi anketti. Kayıt işini de Niyazi Bey açıklamış zaten, kişilerin isimlerinin olacağı bi form oluşturulacakmış. Umarım herşey hepimiz için çok güzel olacak

Bir aksilik olmazsa katılmayı düşünüyoruz. Eşim ve bir kaç arkadaşıma söyledim. Bir araba oluruz her halde.

Güzel olacak arkadaşlar. Buraya ismini eklemeyen çok arkadaş katılım sağlayacak. Sayıya kanmayalım. Katılım bundan çok daha fazla olacak.

Geri