Katkı Kredisi için Ödeme Emri Tebliğ Edildi.

Kodla Büyü

alibaly

Site Gezgini
Arkadaşlar iyi akşamlar. katkı kredisi ödemesini düzenli olarak yapıyorum. sadece 1 ay geciktirmiştim geçen sene ve ödemeleri vergi daireme aktardılar. ama ödemeleri gene aksatmadım. 3 ayda bir 70 tl ödüyorum. şuan 3 taksitim kaldı, 2015 mart,haziran ve eylül.. Ancak bu gün bana tüm taksitlerin (10 taksit toplam) listesi geldi ve ödemediğim yazıyor, 7 gün içinde ödemezsem icralık olacakmışım. bu nasıl oluyor yaa anlamadım, başına gelen var mı? ödediğim parayı tekrar mı ödeyeceğim, ne yapmam lazım?

Hocam takip 7 gün içerisinde kesinleşmeden icra dairesine itiraz edin.

bir sıkıntı olmaz demi hocam,sonuçta vergi dairesinde ödemelerim görünüyordur. ben ödemelerimi yapıyorum ve her ödememde de vergi memuruna kaç taksit kaldı diye sorup teyit ediyordum. bu gün kapı çalıp belge elime tutuşturulunca şok oldum!

Umarım makbuzlarinizi saklamissinizdir. Makbuz varsa sorun yok, makbuz yoksa işiniz sıkıntılı.

bir kısmını internetten ödedim ziraat bankasından online ? onun makbuzu yok hocam. daha sonra vergi dairesine ödediklerimin 2 taksit hariç makbuzları duruyor : :( geçmiş ödemelere ait tekrar makbuz vermez mi vergi dairesi hocam?

bir akrabam Bağkur ödendi makbuzlarını bulamadığı için seneler sonra BORÇLUSUNUZ dediler. Mecburen 2. kez aynı parayı ödemek zorunda kaldı.
inş. siz belgelendirebilirsiniz !

kyk sitesinden borç sorgulama yaptım ödemelerim resimdeki gibi görünüyor hocalarım. bunu belgelesem olurmu ki

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    159.4 KB · Görüntüleme: 823
ziraat bankası online işlemlerde makbuz görüntülenir hocam orayı kontrol edin ...

3 ayda bir 70 tl mi. ben kaç sene önce bile bir sürü para veriyordum.

hocam harç parası(katkı kredisi, Öğrenim değil) toplam ödemem gereken 1126 tl mi neydi. bu şekilde 3 ayda bir yapılandırmışlar ödüyordum öyle. keşke hepsini yatırsaymışım uğraşmazdım belki şimdi.

Geri