Kayıt işlemini idareci mi yapar öğretmen mi

Kodla Büyü

aysgul81

Üye
Resen yapılan bir görevlendirmeyle 400 e yakın öğretmene bütçemi yönetebiliyorum semineri verdim.Seminere katılanlara belge verilecek e-yaygın sistemine benim girmem isteniyor...Bu görev benim midir arkadaşlar merak ediyorum?

Eğitim görevlisi
Merkez müdürü
Eğitim yöneticisi

Hepsinin görevi kendine
Yapmaz zorunda deyilsin. Sen semineri verip görevini yapmışsın

Benim gibi bir kaç öğretmen arkadaşım daha var eğitimi veren..hepimiz aynı şeyi ifade ettik ama dinleyen yok. Semineri vermeden önce kayıtları biz yapacağız dediler seminerimizi verdik siz gireceksiniz deniliyor...Teşekkür edeim cevaplarınız için...

Sen de girme hocam. Ben eğitimi verdim benden çıktı de :D Bakalım ne yapacaklar?

İmza sirküleri size zimmetli diyor. Neyse yarın belli olacak durumlar...En son çıkarken yarın hallederiz diyordu...

hocam bende verdim semineri ve şuan maalesef kişileri sisteme kendim giriyorum. böyle bir saçmalık yok hem seminer ver hem kişileri gir bu iş iyice çığrından çıkmaya başladı :verymad:
almaz olaydım bu semineri :x

Normalde kursu açan öğretmen kendi kursunun kursiyerlerini giriyor.Ancak bütçemi yönetiyorum seminer dönemi sıkışık bir zamanda denk geldiği için idareciler ve memurlar olarak bütün öğretmenleri biz girdik öğretmenlerimize bu işi bırakmadık. Karşılıklı anlayış içerisinde çözülebilecek bir durum.

Evet biz de kendi kursiyerlerimizi her zaman kaydediyoruz...Hatta ben bu semineri daha önce 20 kişilik bir öğretmen grubuna kendi kursiyerlerime verdim yine sisteme kaydettim...Ancak son seminerde 370 kişilik bir grup vardı ve ben bu semineri vermek istemediğimi belirttim..ısrarla girişleri kendilerinin yapacaklarını söylemelerine rağmen seminer bitip imza sirkülerini götürdüğümde siz yapacaksınız dendi...

Geri