kaynaksms.com u kullanan var mı?

Kodla Büyü

dervisahmet

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar ben bu siteden ucuz mesaj atıyordum. Şimdi üyelikler durdurulmuş bir sürü belge istiyorlar.İlginç olan bu belgeler firmalara göre düzenlenmiş kişisel değil.Bu siteyi kullanıp üyeliğini yeniden açtıran var mı?

Benim kişisel üyeliğim vardı. Kimlik fotokopim , sitedeki diğer belgeleri doldurup mail attım. Üyeliğim açıldım. Ama fiyatlar eskisi gibi değil. Şu an tek kanal 7,5 Kr..Yine de idare eder..

bilmediğim tanımadığım adamlara niye göndereyim kimlik fotokopimi.nasıl iştir bu ya.Başka zaman herşeyi haber verirler.Bayramda şu kadar mesaj şu kadar lira diye. işlerine gelmeyeni hiç haber vermiyolar.Korkulur bu insanlardan ya.Hesapta yüklü paralarda gitti.

Ben karcell toplu sms i kullanıyorum.. :idea: sanada onu öneririm. istediğin şekilde ilgileniyorlar 4 senedir onlarla çalışıyorum hem ucuz hemde kaliteli. web sitelerinden girerek üye olabilirsin ihtiyacını karşılayacağına inanıyorum. :wink: www.karcell.com :++:

Ben Kullanıyorum kaynaksms şu an fiyatı tüm vergiler dahil 0.05 tl hızlıda atıyorlar. Bendende istediler gönderdim hemen aktif oldu. Netankara mı ne bir GSM firmasının çözüm ortağı olmuşlar. Bana BTK nı isteği üzerine belge istiyoruz dediler. Hizmetlerinden memnunum yani piyasadakilere göre bence daha kurumsal iş yapıyorlar.

kaynaksms i kullnamyın sakın ha ben kullandım 3 kağıtçı bu adamlar bir de belge istiyorlar mesajlar gitmiuo 3 kağıtçı şerefsizler numra gözüküyo birde

Geri