Kaynaştırma öğrencileri için 1. Dönem 1. Sınavı

Kodla Büyü

AsilTurk

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kaynaştırma öğrencileri için 1. Dönem 1. Sınavı. Genelde yüksek not aldılar sınavdan.

bu soruları kaynaştırma olmayan öğrencilere uygulayabilirsiniz ancak diye düşünüyorum.

Bizim okuldakilere sorsan düşük alırlar. Ben bep li öğrenilere en fazla 4 soru sormayı düşünüuorum, okuma yazmalar bile çok az..

tam kaynaştırma öğrenciler için soru hazırlamaya başlıcaktım ki, bu başlığı gördüm, inceledim, ben içinden 3,4 soruyu sorabilirim ancak sanırım, zor geldi bana hocam biraz açıkcası bizim kaynaştırma öğrenciler için..

mesela ben donanım resimleri koyup karşılarına da adlarını yazıp eşleştirme yapın diye bi soru düşünüyorum... başka fikirleri olan varsa paylaşırsa seviniriz...

asacan' Alıntı:
Kaynaştırma öğrencileri için 1. Dönem 1. Sınavı. Genelde yüksek not aldılar sınavdan.

hocam bu sınavı uygulamadan önce buna göre hazırlanmış bir yıllık planımızın da olması gerekmez mi?
Direk sınav yapsak sıkıntı çıkar mı?

Her kaynaştırma için aslında farklı bir sınav hazırlamak gerekir. Seviyeleri genellikle farklı olabiliyor. Okuma yazması çok düşük kaynaştırma öğrencim var. Soruları şekillerle sormak zorunda kalıyorum ya da sözlü olarak vereceğim notunu. :roll:

Geri