kaynaştırma öğrencileri için plan yapan var mı?

Kodla Büyü

pheniks

Site Gezgini
hem yıllık hem günlük istediler, böyle bir çalışması olan varmı acaba? yapmazsak ne olur sizce?

Buda herhangi bi konuya ait Günlük plan örneği ... Hocam bizde 3 tane olduğu için 3 örnek üzerinden olanı gönderiyorum... Öğrenci sayısına göre değiştirirsiniz....

Ekli dosyalar

• günlük.rar
    9.6 KB · Görüntüleme: 1,666
Arkadaşlar ilköğretim 6 ve 8. sınıfda kaynaştırma öğrencilerim var. Elinde kaynaştırma öğrencileri için planı olan varsa ve gönderirse çok sevinirim lütfennn :!:

Bu sene bize gelen rehber öğretmen kaba değerlendirme formu doldurmamız gerektiğini söyledi. Bize uygun pek bulamadım. Diğer dersler için yapılmış örnekler ama BT için yok. Umarım işinize yarar. Bitirdiğim zaman BEP çalışma planlarımı da atarım. Saygılar

Ekli dosyalar

• Kaba Değerlendirme.rar
    22.5 KB · Görüntüleme: 416
5. sınıf ve 6. sınıf düzeyine göre bep planı 2 öğrenci için örnek bep planı, umarım sizin de işinize yarar. saygılar

Ekli dosyalar

• Kopyası BEP.rar
    11.3 KB · Görüntüleme: 427
arkadaşlar bu da beplerin yıllık plan olarak ayarlanmış hali. sayfanın üstünde öğrenci adını değiştirerek siz de öğrencilerinize uygulayabilirsiniz. saygılar

Ekli dosyalar

• BEPYILLIKbbnet.rar
    19.7 KB · Görüntüleme: 378
Arkadaşlar lise için Ofis Uygulamaları (Paket Parogramlar) BEP planı lazım. Elinde olan var mı acaba?

arakdaslar bu öğrenciler ile ilgili elinde sınav sorusu olan var mı? Bu sene ilk defa kaynaştırma öğrencilerim oldu . işi öğrenmeye çalişiyorum

bizim okulda da 20 tane öğrenci var lazım olacak teşekkürler

Geri