Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Kayseri valisi II.Dönem BTR görevlerini yine onaylamıyor

Konu, 'Fatih Projesi | Görev, Teknik Sorunlar ve Çözümler' kısmında baron38 tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. julian41

julian41 Seçkin Üye Seçkin Üye

Meslekte ilk senem ve izin dönemim hariç hemen her dönem BTR görevine başvurdum ve derslerimle beraber yürüttüm. Tayinim çıkıp da ayrıldığım okullardan arkadaşlarım, yönetici arkadaşlarım hala irtibatta olup memnuniyetlerini dile getirirler; ben de çok mutlu olurum. Çünkü okuldaki teknolojik düzeni sağlamanın öğrencilere, okulun işleyişine, ders düzenine kesinlikle katkısı büyük. Zaten bu görevlendirmenin amacı da bu. Ben bu işlere hakimiyeti olan bir branşın öğretmeni olarak, isteğimle bu görevi talep ediyorum ve okuldaki bu “teknolojik düzeni” oluşturuyorum veya ona katkı sunuyorum. Bu okulu, yöneticiyi, öğrenciyi, öğretmeni çok rahatlayan bir şey. Bu katkıyı ben de idare de, öğretmen de görüyor ve o kurumda bu rehberliği sürdürmemi istiyorlar.

BTR’nin isteğe bağlı bir görevlendirme olduğunu anlamayıp “Bilişim Teknolojileri” branşında olan her öğretmenden default olarak bu işleri yapmaları istendiği için kamu zararı bahsi ortaya çıkıyor bence. Yani zaten yapması gerek, branşı o, görevi o anlayışı. Hayır ben öğretmenim ama BTR olursam bu; öğretmenliğime ek görevler getirir. Bunu anlatamadık bir türlü.

BTR’ye başvurmayıp, dolayısıyla BTR’nin yapması gereken görevleri haklı olarak yapmak istemeyen arkadaşlarımız maalesef zorla bu göreve koşturulmak isteniyor. O sebeple onlar da BTR’nin B’sini duymak istemiyorlar ve bizim ders mi artsın, BTR mi gelsin tartışmalarımız başlıyor.

2. VY_Canis_Majoris

VY_Canis_Majoris Seçkin Üye Seçkin Üye

Kayseri Milli Eğitim Müdürü Ayhan Teltik'i tehdit ettiği öne sürülen personel gözaltına alındı.
    https://www.memurlar.net/haber/1015735/

Ekli Dosyalar:

eribol bunu beğendi.
  3. yuci81

yuci81 Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

Hocam yazdıklarınıza katılıyorum ama son paragrafa katılmıyorum. BT teknik servisim olsa bir okula danışmanlık ve problem çözücü, bt desteği olarak kesinlikle dediğiniz fiyata anlaşırım. Hatta 1500TL'ye bile. Çünkü bu sadece danışmanlık, bakım onarım ücreti. Buna donanım değişikliği gerektiren durumlarda elde edeceğim kâr hariç. Oradan da yıllık en azından okulun büyüklüğüne göre benzer fiyatı kazanırsın. Hele bir de fotokopi işini de sen yaparsan kârın artar. Ama ben tok gözlü olduğum için böyle yazıyorum ve bt teknik servisini ek iş olarak gördüğüm için. Asıl işim olursa fiyat analizi yapmak lazım. :cool:

eduran bunu beğendi.
  4. dijireis79

dijireis79 Seçkin Üye Seçkin Üye

Kayseride çalışan btr arkadaşların gözü aydın vali değişmiş.

5. erden60

erden60 Seçkin Üye Seçkin Üye

nereye atandı? asıl önemli olan o :)))

6. mebbis

mebbis Seçkin Üye Seçkin Üye

Merkeze çektiler hocam. Afyondan arkadaşlar varsa Kayseriye afyon valisi atanmış. Nasıl biri acep.

7. fthdyg

fthdyg Aktif Üye

Afyon'da görev yapıyorum. Btr görevleri okulun başladığı gün görevlendirme yazılarımız geliyordu. Eğitim öğretime önem veren bir vali sürekli projeler, çalışmalar yapılıyordu.

mebbis bunu beğendi.
  8. bilgisayarmax

bilgisayarmax Süper Üye Süper Üye

herkesin korkusu olmuştu doğru :)

9. darqknight

darqknight Üye

Kayserililer çok şanslısınız. Afyon'da üzülmeyen insan yoktur. Çok çalışkan aktif sosyal kültürel çalışmalara önem veren, şehrin kültürünü dünyaya tanıtan, belediye başkanından daha fazla şehre sahip çıkan biridir. Konuşması duruşu üslubu kısacası Kayseriye çok şey katacaktır.

neontester bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal