kbs ye idare bilgisayarında girilmiyor sorun ne olabilir?

Kodla Büyü

shemonster

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar kbs ye idare bilgisayarından giremiyorum javayı güncelledim explorer 9 versiyonunda, ayrıca okulun siteside açılmıyor mozilla chorem hiç birinde benim bilgisayarda açılıyor. idare bilgisayarında beyaz bir ekran geliyor hiç bi hata uyarıda vermiyor, sorun ne olabilir?

hocam mozilladan giriyoda expolererdan girmiyo bizim idarede onu soruyor. diger bilgisayarlardaki explorer dan giriyor ben de niye girmiyor diye soruyor java adobe de güncellemeler yaptım olmadı sorun ne olabilir bulamadım

ya bizdede var aynı sıkıntı müdür yardımcımızın bilgisayarı windows 8 üstelik internet explorer 10 ve mozillanın son sürümünü yükledim ama yinede çalışmıyor ya çözüm bulan varsa

İE"de çalışmıyordu, mozilla kurdum rapor alabildik. Onda da "Personel" değil "ersonel" yazıyor ve bu tarz bir çok harf eksik. Sorun ne olabilir...
Kimi sayfalarda A harfi çıkmıyor, diğer sayfada P ve F. Bir çözüm önerisi olan var mı?

Şu site raporları hangi eklentiyle gösteriyor? e-okuldaki tüm eklentilerle rapor alıyorum (java, pdf, aktivex) yani eklentide de sıkıntı yok diye düşünüyorum...

arkadaşlar kbs okuldaki tüm pclerde açılıyor.ama müdür bilgisayarında açılmıyor.desteklenmeyen tarayıcı ie 6,0 üstü açar diye yazı yazıyor.ie 10 yüklü pcde sizce bunun derdi neeee.okulda tek açılmayan pc müdür pc

internet explorer'ın sanırım 8 sürümünde karakter sıkıntısı oluyor. 7 ile deneyin bir de...

mozilla ile deneyin rapor konusunda uyarıyor ama açıyor. Yazdırırken de bağlantı gidiyor - geliyor ama yazdırıyor :++: az önce öyle yaptım.

Geri