Kendi yaptığım ücretsiz tahta kilit programı.

Kodla Büyü
svdemir hocam olur mu, denediniz mi bilmiyorum da garanti olması açısından diğer programlarda olduğu gibi USB den de açılması olsa daha garanti olur.
o yönde çalışmanız var mı?
Daha yazılımı deneyemedim müsait ilk zamanda deneyeceğim şuanki hali ile dönüşte yapmaya çalışacağım sonucu.

svdemir hocam olur mu, denediniz mi bilmiyorum da garanti olması açısından diğer programlarda olduğu gibi USB den de açılması olsa daha garanti olur.
o yönde çalışmanız var mı?
Daha yazılımı deneyemedim müsait ilk zamanda deneyeceğim şuanki hali ile dönüşte yapmaya çalışacağım sonucu.
Hocam düşündüm ama uygulamayı olabildiğince basit tutmaya çalıştım. USB nin bir sürü sıkıntısı var. Ana bir uygulama olacak USB hazırlamak için bunu her yerde paylaşmayacağım. Kayıt gibi bir şeyler gerekecek iş çok uzuyor. İyi çalışmalar.

Hocam düşündüm ama uygulamayı olabildiğince basit tutmaya çalıştım. USB nin bir sürü sıkıntısı var. Ana bir uygulama olacak USB hazırlamak için bunu her yerde paylaşmayacağım. Kayıt gibi bir şeyler gerekecek iş çok uzuyor. İyi çalışmalar.

dönütünüz için teşekkürler hocam, benim okulumda tüm tahtalarda internet yok. ki hemde chrome ya da başka şeyden kaynaklı bazı sorunlar çıktığı yazılmış o durumlara karşı usb anahtarı da olsa tedbir olur iyi olur diye düşünmüştüm ondan yazmıştım. teşekkürler, size de iyi çalışmalar.

Hocam çalıştırdım ama şimdi de başlangıçta şu şekilde uyarı veriyor. çıkış deyince programı kapatıyor. Masaüstü açılıyor. Çözümü var mıdır?

IMG_20191230_114020.jpg

Uygulamada hatalar var şimdilik kullanmanızı tavsiye etmem. İleride düzeltebilirsem linkleri eklerim.

Geri