Kia Sportage nasıl alınır mı?

Kodla Büyü
Bende birkaç ay önce epey araştırdım. Sanırım baktığımız bütçe aralığı aynı. Aracı bi arkadaşımdan alıp kullandım bakmak için. Araç konfor olarak güzel, donanım olarak epey dolu(baktığım en dolu olanıydı), araçta lpg sistemi takılıydı. Yakıt olarak çok aşırı yaktığını(o ağırlıkta ve o tip bir araç için) söyleyemem. Bende dizel kullanmak isterim ama bu tip bir aracın dizel olanı fiyat olarak çok yüksek. Ancak bu fiyat aralığında ve bu donanım özelliklerinde alınabilecek modellerden birisi bence

Bende spo alacam ama servis te yapılmamış bakımları dolayısıyla servis kayıtsız 54 binde tek elden sayılır hatasız full olan ilerde satarken sorun olurmuş diye merak ediyorum bilgilendirirseniz sevinirim LPG li bu araç LPG li bakıyorum zaten teşekkürler

Bende spo alacam ama servis te yapılmamış bakımları dolayısıyla servis kayıtsız 54 binde tek elden sayılır hatasız full olan ilerde satarken sorun olurmuş diye merak ediyorum bilgilendirirseniz sevinirim LPG li bu araç LPG li bakıyorum zaten teşekkürler
Hocam ne kadar istiyorlar? Otomatik mi? Bende çok beğeniyorum ama LPG olayı biraz sakat, sıvı sistem yada karma sistem takılıyormus..sıvı sistemde de çeşitli sorunlar varmis,aslında karma sistem daha sağlıklı...landirenzo marka Sportage a özel kit üretmiş.

bilgisayar ile alakalı foruma otomobil ile alakalı soru sormak için üye oldunuz galiba :)

Geri