Kıdem ve Dereceleri Yazalım

Kodla Büyü
Göreve Başlama: 2004 Eylül
Bitirdiğim Bölüm: TEF
Kadro Derecesi/Aylık Kademe: 3/1
1 derece TEF'den
2 kademe zorunlu hizmetten
1 kademe yalaka terfisinden :D
1 kademe de Hazırlıktan

Göreve Başlama: 2007-Şubat 22
Bitirdiğim Bölüm: BÖTE
Kadro Derecesi/Aylık Kademe: 7/1
Askerlik (Erkekler için): 2011 Aralık-2012 Mayıs - 343KD

+1 Kademe Yüksek lisans

2007 Eylül Göreve Başlama
BÖTE
7/1

+1 Kademe liseden
+1 Kademe 2 yıla birden :)
Askerlik 329 KSD

2007 TEF mezunu
Göreve başlama 2007
6/2
tef'den dolayı 8/1
yüksek lisans +1
ingilizce hazırlık +1

bizim milli eğitim müdürlüğü tef mezunu olduğum için bana bir derece vermemeyi inat ve ısrarla reddediyor
mevzuattaki maddeyi dilekçeyle ilettim okusunlar diye adam yine olmaz demiş normal bilg öğretmenidir diye
gazi tef bilgisayar sistemleri öğretmenliği mezunuyum 2010 da göreve başladım
şimdi milli eğitime bunu nasıl izah edebilirim yardım eder misiniz

Göreve Başlama: 2007
Kadro Derecesi/Aylık Kademe: 7/1
Askerlik (Erkekler için): 2009 ağustos 329. kısa dönem

zergan47' Alıntı:
bana cevap verecek kimse yok mu:( bu arada ilköğretimde göreve başladım hala devam ediyorum
milli eğitimin yaptığı doğru hocam. o hak ilköğretimde göreve başlayanlara verilmiyor. meslek lisesi olsaydı olurdu.

atakom' Alıntı:
zergan47' Alıntı:
bana cevap verecek kimse yok mu:( bu arada ilköğretimde göreve başladım hala devam ediyorum
milli eğitimin yaptığı doğru hocam. o hak ilköğretimde göreve başlayanlara verilmiyor. meslek lisesi olsaydı olurdu.
hocam teşekkür ederim cevapladığınız için peki meslek lisesine geçsem verilir mi? ayrıca maaşım derece verilmiş gibi giriliyo bu nasıl bi sorun çıkarır

Göreve Başlama: 2003
Kadro Derecesi/Aylık Kademe: 4/1
Askerlik : 303 dönem ögrt askerlik

göreve başlama: 2004,
bölüm: hacettepe böte
d/k: 5/1
askerlik: muaf

atakom' Alıntı:
zergan47' Alıntı:
Hayır, MEM'in yaptığı yanlıştır. Ben de düz lisede göreve başladım. MEM'deki özlüğe gidip, durumu anlattım, düzelttirdim.

Hocam geçen sene bizm okulda bir teknoloji tasarım öğretmeni göreve başladı. ikinci öncelik olarak atanmış teknik eğitim mezunuydu ve bir derecesini aldı. göreve başladığınız yer önemli değil dilekçe ile hakkınızı alabilirsiniz.ama şuda var o arkadaşa kararnamesinde 8/1 olarak gelmişti bakanlıktan...

Göreve başlama 2007
Mezuniyet TEF
6/1 ( TEF ten 1 derece + Lise Hazırlıktan 1 kademe geldi)
Askerlik 2009-2010 Asker öğretmen

yakuphan' Alıntı:
atakom' Alıntı:
zergan47' Alıntı:
Hayır, MEM'in yaptığı yanlıştır. Ben de düz lisede göreve başladım. MEM'deki özlüğe gidip, durumu anlattım, düzelttirdim.

hocam dün dilekçe yazdım şu maddeden ötürü diye derece verilmesi gerek dedim. memdeki adam o normal bilgisayar öğretmenidir falan demiş diplomayı hiç mi görmüyor bu adam neyse şimdi o dilekçeyi alıp özlükteki adama nasıl bir açıklama yapayım ki beni anlasın

Göreve Başlama: 2003
Kadro Derecesi/Aylık Kademe: 5/3
Askerlik: 2005-2006 Yedek Subay

Geri