Kilis Anadolu İlk Atama Bilişim Teknolojileri

Kodla Büyü

mukecik

Site Gezgini
Kilis'te yeniden atama için açıklanan kontenjana atama olmadığı için ilk atamada da aynı okulu açmışlar.

başka okul açılmamış. açılan okulda Kız Meslek Lisesi.

BÖTE mezunu olduğum için atanıp atanamayacağım belli değil.

İlimizde FATİH Projesi pilot il olarak 7 okulda devam ediyor. Sadece 2 tanesinin ögretmeni var. diger okullarda kadrolar boş.

neye göre kontenjan vermemişler anlamadım.

MAHKEMEYE vermeyi düşünüyorum.

Fikirlerinizi almak istedim.

her yerde durum aynı hocam. okullada bt öğretmeni yok ama zorla oaralara btr görevlendirmesi yapılıyor. garipsenecek bir durum ama burası meb....

mukecik' Alıntı:
Kilis'te yeniden atama için açıklanan kontenjana atama olmadığı için ilk atamada da aynı okulu açmışlar.
Sadece 2 tanesinin ögretmeni var. diger okullarda kadrolar boş.[/size][/b]

hocam o okullarda ders yoktur ondan dolayı norm girmemişlerdir

mebbisten anadolu ilk atama açıldı mı ?

yoksa ilin yayınladıgı listeden mi bahsediyoruz ?

iller yayınlıyor listeleri ama hocam haklı madem atama yapmıcaklar versinler geri 80 tl lerimizi

hocam neye göre vermemişler belli işte.ders yok=norm yok.norm halen ders sayısına göre belirlendiği için ve bu okulllar seçmediği için norm yok.(çok az ders olma ihtimali de olabilir )

bu arada başvuru ekranında sınav puanı dışında takdir,teşekkür yada başarı belgesi gibi alanlara puan verilen bölüm dikkatinizi çekti mi ?var mı öyle bir bölüm?

Afyonda da bir tane EMİRDAĞ ilçesinde açılmış başka da yok. normalde çoğu lisesinin BT öğretmeni yok üst taraflardan okuyan varsa duyurulur :!:

Geri