Kısayol virüsü ve ücretli antivirüs

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar anabilgisayarımıza kısayol virüsü bulaşmış uzun süredir de varmış iyice kemikleşmiş mübarek dosyaları aldım drive a yedekledim amaindiribce temizledim Total 360 virüslü dosyaları siliyor yarısı gidiyor flasha atayım dedim 2 flashım bozuldu kullanılmıyor artık ne yapabilirim?
Ücretli antivirüs alalım okula diyoruz 4-5 PC için idarenin, yakınlarda almış olanınız var mı ne önerirsiniz?

trend micro kullanıyorum ben 1 senedır memnunum hocam. bu sene de yenilerim büyük ihtimalle.

Hocam kargo ücreti diyor. Ne kargosu CD mi gönderiyorlar? Nasıl bişey geliyor, geliyor mu? :)

360 antivirüs ücretsiz versiyonu da gayet yeterli bence. kısayol virüsü filan bir şey bırakmıyor.

Aynen free 360 Total Security başarili şekilde temizliyor

Arkadaşlar anabilgisayarımıza kısayol virüsü bulaşmış uzun süredir de varmış iyice kemikleşmiş mübarek dosyaları aldım drive a yedekledim amaindiribce temizledim Total 360 virüslü dosyaları siliyor yarısı gidiyor flasha atayım dedim 2 flashım bozuldu kullanılmıyor artık ne yapabilirim?
Ücretli antivirüs alalım okula diyoruz 4-5 PC için idarenin, yakınlarda almış olanınız var mı ne önerirsiniz?
Hocam okulda kullanilacak tüm usb bellekleri yazma korumalı yap, belleklerin içindeki serbest klasörü de free 360 Total Security ile tarayıp virüsleri temizle. bu şekilde biraz frenleyebilirsin virüsleri. Yazma korumasız usb bellekler virüsleri dağıtır

Hocam işte müdür beye de teklif gelmiş böyle onu da soruyor bunlar nasıl uyguna satabiliyor güvenebilir miyiz diye hani kıyafet olsa batan geminin malları hocam dşteceğim ama bunda nasıl oluyor açıklama yapamadım:)

https://www.bilgisayarbilisim.net/konular/antivirus-dukkani.119666/

10 yıla aşkın süredir bu sektörün içindeyim.

Tüm antivirüs yazılımlarının tedarik ve satışını yapmaktayım.

Hngi yazılıma ihtiyacıız olduğunuz yazmanız yeterlidir.

Hocam işte müdür beye de teklif gelmiş böyle onu da soruyor bunlar nasıl uyguna satabiliyor güvenebilir miyiz diye hani kıyafet olsa batan geminin malları hocam dşteceğim ama bunda nasıl oluyor açıklama yapamadım:)

1- Yurt dışı ürün.
2 - Vergisiz
3 - Eğer açık ürün ise 1 den fazla kişiye satılmaktadır.

hocam virüsü sildikten sonra dosyalar gizli mi kaldı. yoksa görünür vaziyettemiydiler
Hocam onları gizli klasörleri göster dediğim için görüyordum zaten ama virüs tarama ysparken birazı yok oluyor birkaç kezde denedim yine yok oldular gizli dosyaları göriyorum ama

mcshield diye küçük bir program var ücretsiz. ben okuldaki lablarda ve tahtalarda kullanıyorum 3 yıldır. kaliteli virüsü yakalayamıyorsunuz birçok antivirus programı da yakalayamıyor, birisinin gördüğünü diğeri görmüyor net bir marka vermek zor. mcshield sizin kafanızı ağrıtan basit flash bellek virüsleri için çok etkili. 3 yıldır okulda virüsten bahseden hocamız yok :)

Geri