Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Kitap yazim komisyonu

Konu, 'EBA - Eğitim Bilişim Ağı' kısmında maslan123 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. maslan123

maslan123 Aktif Üye

il milli egitim mudurluklerince kurulan kitap yazim komisyonuna secilen baska arkadas varmi acaba

2. maslan123

maslan123 Aktif Üye

yokmu bir kişi

3. fatisah

fatisah Site Gezgini

Hocam 18 saat ek ders alırsın, ilk zamanlar çok yoğun çalışırsın,
    çooook yoğun, sanki bir yere bir şey yetiştirecekmişsin gibi çalışırsın,
    nerde ne şartlarda çalışacağını komisyona seçim mülakatında sormayı unutma,
    çok dertli değilsen dert alma başına

4. maslan123

maslan123 Aktif Üye

hocam ben tenik öğretmenim meslek lisesinde bana hangi kurumda fazla alıyorsan o ödenir dedi milli eğitimden bizde 27 saat alabiliriz diye biliyoruz.
    ikinici sorumda hocam kitabın aralık 2017 kadar yazılıp ocak 2018 gönderilmesi diyor bu görevlendirme kaç ay oluyor bizimkilerin bildiği net bir tarih yok.Gelen onaydada yok

5. fatisah

fatisah Site Gezgini

Ben de Teknik öğretmenim hocam komisyonda aynı işi yapan 2 kişiye farlı ek ders ödemezler. 6 aylık görevlendirme yoluyla çalışılıyor.

6. maslan123

maslan123 Aktif Üye

7. maslan123

maslan123 Aktif Üye

hocam özeldende yazdım size bakarsanız.

8. svgttl

svgttl Üye

ben bu yıl kendi branşım olmayan iki farklı kitap yazım komisyonunda görevlendirildim. Müsait bir okulda iki sınıf boşaltıldı ve biz 6 ay boyunca kendi okullarımıza değil bize ayrılan o okulda çalıştık. süre çok kısıtlı olduğu için stresi çok yüksek bir iş, küçük çocuğunuz varsa kesinlikle kabul etmeyin çünkü bir süre ailenize vakit ayıramıyorsunuz. 1 hafta çalıştay var deyip tüm illeri bir ilde toplayabiliyorlar. biz Antalya'ya gittik kasım ayında. illustrator ,photoshop ve indesign bilmeniz gerekiyor. ben grafik tasarımda değil ama görsel tasarım konusunda illustrator kullanarak destek oldum. aslında sayfa tasarımı ve görsel tasarım işlerini görsel sanatlar öğretmenlerinin yapması gerekiyor ama bu programları bilen öğretmen sayısı az olduğu için bilişim öğretmenlerinden destek alıyorlar. Ankara'daki kitapların grafik ve görsel tasarımını inceleyen komisyonları görsel sanatçılar oluşturuyor. bizim ekibin grafik tasarımcısı gece 2-3 lere kadar okulda çalıştığı zamanlar oldu arkadaşlar komisyonda en çok çalışan ve en önemli kişi grafik tasarımı yapan kişi.Ankara'dan sürekli düzeltme geliyor ve her düzeltmede sayfalar kayıyor vs. anlayın siz. bu işi kabul ettiğinizde size zimmetli bir imac alınıyor ve tüm tasarımı imac de yapıyorsunuz. başta bize de çalışma şartlarını siz belirlersiniz evden de çalışabilirsiniz denildi. gerçekten de evden çalışılabilir ama komisyon başkanımız "FARKLI" olduğu için biz tüm gün bize ayrılan odadaydık. Ekip çok önemli ,ben kimseyi tanımadan girdim, kişisel gelişimime katkısı olur diye düşündüm ama okulumda daha mutlu olduğumu bir kez daha anladım. grafik tasarıma ilginiz varsa bu alanda bir şeyler yapmak istiyorum diyorsanız kabul edebilirsiniz ama dediğim gibi bu stresli ortamda çalışma arkadaşları çok önemli. bizim komisyonda kavgalar bile çıktı.

9. messi

messi Site Gezgini

Şartlar önemli hocamm.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal