Kitapi.net online Ücretsiz kütüphane otomasyonunu

Kodla Büyü

cmtrkr

Seçkin Üye
Seçkin Üye
kitapi_genis.png

Kitapi.net online Ücretsiz kütüphane otomasyonunu kullanan kimse var mı?
Nedense hiçbir yerde kullanana rastlamadım. Uzun süreli kullananlar varsa görüş almak isterim. Biz okulumuzda kısa süredir kullanıyoruz.

biz kullanıyoruz hocam
forumda kütüphaner satan arkadaşlar var. önce onlardan fiyat aldık. tesadüf kitapiye denk geldik. istediğimiz işlemleri hemen hmene yapıyor.
önce 2 bin kitaplık z-kütüphane arşivini girdik sonrada öğrencileri toplu aktardık.
2. dönem kitap alış veriş işlemlerine başlayacağız.
forumda bununla ilgili başlıklar açılmıştı
kullanana rastlamanız için aramaya inanmanız lazım :)
idari-programlar-ders-dagitim-okul-zili-vs-f107/kutuphaneler-icin-ucretsiz-kare-kodlu-program-t152356.html
idari-programlar-ders-dagitim-okul-zili-vs-f107/ucretsiz-internet-tabanli-kutuphane-otomasyon-sistemi-kitapi-t150597.html
idari-programlar-ders-dagitim-okul-zili-vs-f107/ucretsiz-sosyal-kutuphane-otomasyonu-kitapi-net-t149926.html

bidene' Alıntı:
forumda bununla ilgili başlıklar açılmıştı
kullanana rastlamanız için aramaya inanmanız lazım :)

Asıl sormak istediğim nokta uzun süreli kullanımla ilgili olan kısımdı. Ben tam doğru yazamadım sanırım. Kullanıp memnun olan ve gerekli işlemleri gerçekleştiren. Konularda hep yeni olarak bahsedilmiş kimse kullandık şuralarda eksikleri var vs dememiş onu kastetmiştim.
Ama yinede teşekkür ederim hocam. Artık biz kullanıp ileride yazabilirsek bir değerlendirme yazarız.
Arama kısmı da güzelmiş sayenizde öğrendik :p :p

Asıl sormak istediğim nokta uzun süreli kullanımla ilgili olan kısımdı. Ben tam doğru yazamadım sanırım. Kullanıp memnun olan ve gerekli işlemleri gerçekleştiren. Konularda hep yeni olarak bahsedilmiş kimse kullandık şuralarda eksikleri var vs dememiş onu kastetmiştim.
Ama yinede teşekkür ederim hocam. Artık biz kullanıp ileride yazabilirsek bir değerlendirme yazarız.
Arama kısmı da güzelmiş sayenizde öğrendik :p :p
Hocam kullandınız mı? Tavsiye eder misiniz? biz de kullanmayı düşünüyoruz

Geri