klasör özelliklerindeki gizli sekmesi

Kodla Büyü

ergun833

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar benim flash belleğimde bazı klasörler var onlar başka bir bilgisayarda gözükmüyor.
kendi bilgisayarımda görebiliyorum. klasörlerin özelliklerine baktığımda klasörün gizli sekmesinin pasif konumda olduğu ve bunu değiştiremiyorum.
bunun sonucunda kendi bilgisayarımda ki klasörleri başka bir bilgisayarda kullanamıyorum.
virus mu var diyorum ama bilemiyorum
sistemde avira antivir personal var.
sizce sorun neden kaynaklanır.

hocam sil.rar programını google dan indir.. içinde gizliaktifolsun diye bi program var .. o programı flash belleğine kopyala sonra çalıştır komut ekranı açılacak bi süre sonra gizli dosyaların aktif olur..

virüsten

Forumda vardı bunun çözümü. Aratıver forum içerisinde gizli dosya pasif diye

yok olmadı al sana bir de komut

attrib -h -s -a -r /d /s

msdos komutudur. nasıl kullanacağını bildiğini farzediyorum. Yalnız flash diskin bulunduğu root dizin içerisinde ver bu komutu

örn: F:\>attrib -h -s -a -r /d /s

gibi

titan1905' Alıntı:
hocam sil.rar programını google dan indir.. içinde gizliaktifolsun diye bi program var .. o programı flash belleğine kopyala sonra çalıştır komut ekranı açılacak bi süre sonra gizli dosyaların aktif olur..
hocaam gizli dosyaların hepsi görünmez oldu. ama flashımda olduğunu biliyorum. :eek:

enestar' Alıntı:
virüsten

Forumda vardı bunun çözümü. Aratıver forum içerisinde gizli dosya pasif diye

yok olmadı al sana bir de komut

attrib -h -s -a -r /d /s

msdos komutudur. nasıl kullanacağını bildiğini farzediyorum. Yalnız flash diskin bulunduğu root dizin içerisinde ver bu komutu

örn: F:\>attrib -h -s -a -r /d /s

gibi
teşekkürler hocam :+1:

attrib g:\klasor -r -h -a -s g flash belleğin klasör yazan yere senin klasörlerin isimlerini yazacaksın kolay gelsin

autorunRemover programını yükle tarat daha sonra dosyalarının üzerine sağ tıkla özniteliklerini değiştir de gizli özelliğini kaldır...

Geri