Klavye kısayolları (PSD&jpg)

Kodla Büyü
Öğrencilerimize siteyi önermeyelim diyoruz ama afişlerde hep sitenin ismi var.
Bu bi çelişki değil midir? :)

mystreous' Alıntı:
Hocam bu konuda son derece hassasım öğrencilerimin yanında bilgisayarbilisim.net sitesini ziyaret bile etmem. Onlar gittikten sonra hemen usulca açarım.
Burada paylaşırken önizleme kısmına bizler (bilgisayarbilisim.net yönetimi) tarafında yapıldığını belirtmek adına yazdım normalde psd'lerde bilgisayarbilisim.net ibaresi bile yok!
Sanırım henüz indirip incelemedin ben iki laboratuarımda asmışım. İnceleyin beğenirseniz belki asmak istersiniz. :)

NOT: PSD'ler katman halindedir bu yazı olsa bile kaldırılabilirdi.

hasari' Alıntı:
mystreous' Alıntı:
Hocam bu konuda son derece hassasım öğrencilerimin yanında bilgisayarbilisim.net sitesini ziyaret bile etmem. Onlar gittikten sonra hemen usulca açarım.
Burada paylaşırken önizleme kısmına bizler (bilgisayarbilisim.net yönetimi) tarafında yapıldığını belirtmek adına yazdım normalde psd'lerde bilgisayarbilisim.net ibaresi bile yok!
Sanırım henüz indirip incelemedin ben iki laboratuarımda asmışım. İnceleyin beğenirseniz belki asmak istersiniz. :)

NOT: PSD'ler katman halindedir bu yazı olsa bile kaldırılabilirdi.
Hmm o zaman indiririm. :)
Teşekkürler...

hasari' Alıntı:
Klavye Kısayolları

BT panosu için hazırlamış olduğum klavye kısayollarını gösteren afişler, toplam üç sayfa, PSD lerini ve jpg hallerini farklı paketler halinde ekledim istediğiniz paketi indirerek dilediğinizi kullanabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda farklı paketler hazırlanacaktır.

İndir:
JPG
PSD
Hocam ellerinize sağlık,çok güzel olmuş. Bir sorum olacaktı. Oğluşum lap top un klavyesine her fırsatta vurmakta. Ve dahili kamerayı nasıl olduysa iptal etmiş. Kamera görünmüyor. Uğraştım ama olmadı. Bunun da bir kısayolu falan var mıdır acaba? Kısayoldan iptal olmuş olabilir mi? Çok teşekkürler

Geri