Klavye :) (tekrardan düzenlendi)

Kodla Büyü

aresbel3

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar, sizden gelen tavsiyelerle tekrardan düzenledim. iyi günlerde kullanmanız dileğiyle :)

Ekli dosyalar

• klavye.rar
    4.7 MB · Görüntüleme: 2,691
  • KLAVYE PANOSU.JPG
    KLAVYE PANOSU.JPG
    77.5 KB · Görüntüleme: 5,295
Re: Klavye :)

2 Yıldır faydalanıyorum bu siteden. Benim de bir katkım olduysa ne güzel.

Re: Klavye :) (bilgilerde veya şekillerde hata varsa söyleyin)

gerçekten güzel bir çalışmaya benziyor ellerine sağlık

hocam eksik hata dedin ben de özellikle hata bulmak için çabaladım doğrusunu sölemek gerekirse :D veeee açıklıyorum çokkk büyük hatanı buldum :eek: :eek:
(?) işaretinin olduğu tuşta ki (\) işaret tuşun alt kısmında değilde üst kısımda olacak :wink:

gayet güzel tekrar emeklerinize sağlık...

eline saglik bi inceleyelim

bashcasy' Alıntı:
hocam eksik hata dedin ben de özellikle hata bulmak için çabaladım doğrusunu sölemek gerekirse :D veeee açıklıyorum çokkk büyük hatanı buldum :eek: :eek:
(?) işaretinin olduğu tuşta ki (\) işaret tuşun alt kısmında değilde üst kısımda olacak :wink:

gayet güzel tekrar emeklerinize sağlık...

bizim exper marka F klavyelerde böyleydi hocam :)

Öncelikle elinize sağlık güzel olmuş.
Birkaç öneride bulunmak istiyorum:
*Arka fon panoyu boğmuş daha sade birşey düşünebilirsiniz.
*Klavyenin kenarları biraz oval olsa daha iyi olur.
*"Klavye Panosu" yazısına güzel bir yazı efekti uygulayabilirsin çok sade olmuş gibime geldi.
*Açıklamalar çizgilere çok yakın olmuş biraz daha boşluk olursa daha iyi olur.
*Hocam renkleri bana biraz cansız geldi şöyle degrade birşeyler kullansan nasıl olur.

Tekrar elinize sağlık biraz daha geliştirilirse süper olacak. :)

NOT:Çalışmanın psd sini paylaşırsanız arkadaşlar istedikleri gibi düzenleyebilirler.

hasari' Alıntı:
Öncelikle elinize sağlık güzel olmuş.
Birkaç öneride bulunmak istiyorum:
*Arka fon panoyu boğmuş daha sade birşey düşünebilirsiniz.
*Klavyenin kenarları biraz oval olsa daha iyi olur.
*"Klavye Panosu" yazısına güzel bir yazı efekti uygulayabilirsin çok sade olmuş gibime geldi.
*Açıklamalar çizgilere çok yakın olmuş biraz daha boşluk olursa daha iyi olur.
*Hocam renkleri bana biraz cansız geldi şöyle degrade birşeyler kullansan nasıl olur.

Tekrar elinize sağlık biraz daha geliştirilirse süper olacak. :)

NOT:Çalışmanın psd sini paylaşırsanız arkadaşlar istedikleri gibi düzenleyebilirler.

bu önerileri bekliyordum. admin farkı işte :)
deniyecem.

yalnız. 4. maddede belirttiğiniz açıklamaların çizgilere yakın olması mevzunu çok düşündüm. yazı boyurundan feragat edemedim, uzaktan okunulabilirliği azalmasın diye. yazı alanını da bu kadar genişltebildim. biraz daha genişleteyim yazı alanlarını.

Hocam altaki açıklamalı tuşların yerleri orantılı değil, biri aşağıya kaymış biri yukarda...burda kullanılan şekillerin boyutlarındada bir orantı yok bu şekilllerle acaba birşeylermi anlatmaya çalıştınız eğer öyleysede orantılı olsa daha iyi olur.. Burdaki yazıların fontu değiştirebilir farklı fontlar kullanabilirsin böylece yazılarınıda içine sığdırmış olursun. Tekrar eline sağlık, son halinide merak ediyoruz.

çok güzell ellerinize sağlık

Hasari hocamın yorumlarına hastayım

hasari' Alıntı:
Hocam altaki açıklamalı tuşların yerleri orantılı değil, biri aşağıya kaymış biri yukarda...burda kullanılan şekillerin boyutlarındada bir orantı yok bu şekilllerle acaba birşeylermi anlatmaya çalıştınız eğer öyleysede orantılı olsa daha iyi olur.. Burdaki yazıların fontu değiştirebilir farklı fontlar kullanabilirsin böylece yazılarınıda içine sığdırmış olursun. Tekrar eline sağlık, son halinide merak ediyoruz.

hocam sol taraftaki şekil çiçek ve sağ taraftaki (güya) ayak izi :) phpotoshop da hazır şekillerde var. ordan aldım. işin kötü yanı psd yi okulda unutmuşum. değişiklikler yarına kaldı :)

paylasım icin tesekkurler...
psd paylasırsan harika olur hocam... su BELKI lafını cıkartıp yerine bi zaman dilimi koysak daha güzel olur:))

eksik demisken de bazı açıklamalarda mesela en sağdakilerde yer yer iki kelime bitişik yazılmıs...
örnek: numlock
klavyenin sağtarafındaki
aktiflestiren veyapasiflestiren

Geri