Klavye ve tuşların görevleri dökümanı

Kodla Büyü

coolbilgisayarci

Aktif Üye
Değerli arkadaşlar öğrencilerinize bu fotokopiyi önlü arkalı yazdırıp dağıtabilirsiniz, faydalı olur diye paylaşmak istedim..

Ekli dosyalar

• Klavye.rar
    49.3 KB · Görüntüleme: 1,242
teşekkürler güzel özetlemişsiniz hocam. Biraz düzenleyip dağıtabiliriz herkes kendine göre düzenler sonuçta :)

Biraz göz gezdirdim.

ben ctrl tek başına işe yaramaz demek yerine birden çok nesne seçmeye yarar demeyi tercih ediyorum.

Shift için üst karakterler alt için adı üstünde alt karakterler olarak anlatıp 2. ve 3. olduklarını ekliyorum.

tab için 8 karakter boşluk bırakır ve formlar arası geçiş yapar diyorum

Klavye kısayollarını da hayal kurdurarak anlatıyorum örneğin

ctrl+ Z için Z: zorro aklınıza gelsin deyip süper kahramanımız zorronun zamanı geri alma gibi süper bir gücü olduğunu düşündürüp sonra ctrl+z için geri almak olduğunu bahsediyorum :)

şimdilik bu kadar.

teşekkürler güzel özetlemişsiniz hocam. Biraz düzenleyip dağıtabiliriz herkes kendine göre düzenler sonuçta :)

Biraz göz gezdirdim.

ben ctrl tek başına işe yaramaz demek yerine birden çok nesne seçmeye yarar demeyi tercih ediyorum.

Shift için üst karakterler alt için adı üstünde alt karakterler olarak anlatıp 2. ve 3. olduklarını ekliyorum.

tab için 8 karakter boşluk bırakır ve formlar arası geçiş yapar diyorum

Klavye kısayollarını da hayal kurdurarak anlatıyorum örneğin

ctrl+ Z için Z: zorro aklınıza gelsin deyip süper kahramanımız zorronun zamanı geri alma gibi süper bir gücü olduğunu düşündürüp sonra ctrl+z için geri almak olduğunu bahsediyorum :)

şimdilik bu kadar.
Güzel düşünceler teşekkürler

Geri