KM Boot Vol 1 2017 Legacy/UEFI (Secure Boot)

Kodla Büyü
hocam ellerine sağlık güzel çalışma olmuş. Ben 16 gb flash kullandım. Acaba gizli kısmı kullanma durumumuz var mı?

ayss12' Alıntı:
hocam ellerine sağlık güzel çalışma olmuş. Ben 16 gb flash kullandım. Acaba gizli kısmı kullanma durumumuz var mı?

Hocam gizli kısmı bootice ile aktif edebilirsiniz data kısmına attım aracı fakat EFI yi normal veri atma için kullanamazsınız.

gazi57' Alıntı:
ayss12' Alıntı:

Hocam gizli kısmı bootice ile aktif edebilirsiniz data kısmına attım aracı fakat EFI yi normal veri atma için kullanamazsınız.

Sağol hocam. hayırlı çalışmalar...

Acronis ile "recover disks" işlemi yapıyoruz.
(En az 8 gb'lık 2.0 veya 3.0 flash kullanıyoruz)

arkadaşlar şu işlemi adım adım nasıl yapıyoruz anlatabilecek varsa sevinirim acronis kullanmadım hiç adımları bulamadım. resimdeki işlemi yaptım doğru mu bilmiyorum

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    159.2 KB · Görüntüleme: 454
hocam recovery yaparken "cannot find version 1" diye hata veriyor bu son backup.

ekleme: ben retry yada browse diyordum ama cancel deyince devam etti :)

hocam bu gözükmeyen kısıma iso ekleyemez miyiz? ortalık yere atınca tamam oluyor da hiç gözükmesin istiyorum. böylece zarar görmez.

gezegen10' Alıntı:
Acronis ile "recover disks" işlemi yapıyoruz.
(En az 8 gb'lık 2.0 veya 3.0 flash kullanıyoruz)

arkadaşlar şu işlemi adım adım nasıl yapıyoruz anlatabilecek varsa sevinirim acronis kullanmadım hiç adımları bulamadım. resimdeki işlemi yaptım doğru mu bilmiyorum

ilgili anlatımlar linkte mevcuttur hocam https://www.tnctr.com/topic/348648-km-b ... nt-1666231

imsiyat' Alıntı:
hocam recovery yaparken "cannot find version 1" diye hata veriyor bu son backup.

ekleme: ben retry yada browse diyordum ama cancel deyince devam etti :)

hocam bu gözükmeyen kısıma iso ekleyemez miyiz? ortalık yere atınca tamam oluyor da hiç gözükmesin istiyorum. böylece zarar görmez.

EFI kısmı gizli oldugu için ıso dosyalarını görmezsiniz hocam

öncelikle emeğinize sağlık.indirmeye başladım.benimde sorularım var bilenlere basit gelecek ama bu konuda daha yeniyim :)
öncelikle sistemler 32 ve 64 bitmi yoksa sadece birisimi var.bana win 7 de 8.1 de 10 da lazım oluyor.bunları çıakramam ama bt sınıfımdaki pc ler eski ve onlara ve onlara win 7 lite yükledim.onuda bu sisteme dahil edebilirmiyim edebilirsem ne yapmam gerek en basit şekilde (hiç bilmeyen birine anlatır gibi :) ) anlatırmısınız

ctrl+alt+delete' Alıntı:
öncelikle emeğinize sağlık.indirmeye başladım.benimde sorularım var bilenlere basit gelecek ama bu konuda daha yeniyim :)
öncelikle sistemler 32 ve 64 bitmi yoksa sadece birisimi var.bana win 7 de 8.1 de 10 da lazım oluyor.bunları çıakramam ama bt sınıfımdaki pc ler eski ve onlara ve onlara win 7 lite yükledim.onuda bu sisteme dahil edebilirmiyim edebilirsem ne yapmam gerek en basit şekilde (hiç bilmeyen birine anlatır gibi :) ) anlatırmısınız

Hocam işletim sistemlerini siz temin edeceksiniz Bu multiboot sistem kurmada yardımcı boottur. İstediginiz isoyu indirip flash belllege atın zaten gerisini aşagıdaki konudan takip ederseniz çözersiniz.

https://www.tnctr.com/topic/348648-km-b ... nt-1666231

Geri